"Азовмаш" вимучив перемогу в іспанців (відео)

Спорт 26 листопада, 2008, 11:40 631
Лише після додаткової п'ятихвилинки маріупольському "Азовмашу" вдалося добитися перемоги над іспанським клубом "Гран-Канарія" – 92:90.

Маріупольський "Азовмаш" з перемоги стартував у Кубку Європи. На своєму майданчику "леви" у важкій боротьбі здолали іспанський "Гран-Канарія" – 92:90.

Цей поєдинок став дебютним у цьому сезоні для одного з лідерів "Азовмаша" Панайотіса Ліаделіса. Головний наставник Рімас Гірскіс особливо не навантажував грецького захисника після травми. Загалом, Ліаделіс відіграв трохи більше п’яти хвилин. Перша частина поєдинку була за господарями – 46:41.

Після великої перерви "Гран-Канарія" додала і саме тиск гостей дозволив їм перевести гру у овертайм. – 77:77. На радість своїм вболівальникам, господарі виграли додаткову п’ятихвилинку (15:13) і здобули першу перемогу в групі І із загальним рахунком – 92:90.

Кращим гравцем у складі переможців став Томас Ван ден Шпігель. На рахунку центрового "левів" двадцять три очки. Також, одразу три баскетболісти "Азовмаша" набрали по 18 пунктів – Діжон Томсон, Марк Сельєрс та Халід Ель-Амін.

Наступну гру "Азовмаш" проведе 2 грудня на виїзді проти АСВЕЛа.

Вболівальники южненського "Хіміка" стали справжнім шостим гравцем для своєї команди у більш ніж відповідальному матчі проти бельгійської "Дексії". Це був перший матч групового раунду Кубка Виклику. Команди показали рівний баскетбол.

Основний час поєдинку закінчився нічиєю – 80:80, а у додатковій п'ятихвилинці "Хімік" схилив шальки терезів на свій бік – 95:90.

Не пощастило у вівторок баскетбольному клубу "Київ". "Вовки" у першому матчі групового раунду Кубка Виклику грали в Росії, проти "Тріумфа". У напруженому поєдинку підопічні Саши Обрадовіча поступилися опонентам – 64:67.

"Сумихімпром" також став жертвою російського клубу, поступившись в Ростові місцевому "Локомотиву" – 72:99.

Баскетбол: дві перемоги і дві поразки

Спорт 26 листопада, 2008, 12:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / ПРОСПОРТ / К.К.