"Азовмаш" здобув першу перемогу у Єврокубку

"Азовмаш" нарешті переміг у Єврокубку© bcazovmash.com.ua
Спорт 1 грудня, 2010, 13:51 1063
У третьому турі Єврокубка "Азовмаш" на виїзді переміг ізраїльський "Апоель Галіл Гілбоа".

Маріупольський "Азовмаш" лише з третьої спроби здобув першу перемогу у груповому раунді Єврокубка. У третьому турі приазовці на виїзді перемогли ізраїльський "Апоель Галіл Гілбоа".

Українці виграли три чверті і лише у заключній 10-хвилинці дозволили супернику трохи скоротити відставання. Фінальна сирена зафіксувала перемогу "Азовмаша" з рахунком 95:86.

Незважаючи на перемогу, "Азовмаш" все ще посідає останнє місце у групі D. У іншому матчі групи хорватська "Цедевіта" у овертаймі здолала грецький "Аріс" - 81:76.

Нагадаємо, що столичний "Будівельник" йде без втрат, впевнено лідируючи у групі С.

Єврокубок. Груповий раунд

Група D

"Апоель Галіл Гілбоа" (Ізраїль) - "Азовмаш" - 86:95 (18:26, 22:23, 19:22, 27:24)

Азовмаш: Александер – 31 очко + 6 підбирань + 4 передачі, Хаус – 20 очок + 7 підбирань + 4 передачі + 4 перехоплення, Пустозвонов – 17 очок + 4 підбирання + 3 передачі, Оуенс – 12 очок + 6 підбирань, Каррі – 9 очок + 6 передач + 3 підбирання

Відеотрансляції матчів Суперліги на "Проспорті"