Барроуз вивів "Ванкувер" за два кроки до Кубка Стенлі (відео)

"Ванкувер"- "Бостон" - 3:2© Reuters
Спорт 5 червня, 2011, 22:55 1174
Переможець регулярного чемпіонату НХЛ "Ванкувер Кенакс" у другій грі фінальної серії Кубка Стенлі в овертаймі обіграв "Бостон Брюїнз".

Хокеїсти "Ванкувер Кенакс" перемогли "Бостон Брюїнз" і в другому матчі фінальної серії Кубка Стенлі, тепер з рахунком 3:2. Вирішальну шайбу на 11-й секунді овертайму закинув Олександр Барроуз, який оформив у грі дубль і зробив результативну передачу.

Першу гру команди завершили з футбольним рахунком - 1:0. Тоді єдину шайбу на останній хвилині третього періоду закинув нападаючий Раффі Торрес.

"Ванкувер" повів в серії до чотирьох перемог - 2-0.

Наступні дві зустрічі відбудуться 6 і 8 червня в Бостоні.

До речі, клуб з Ванкувера, який раніше називався "Мільйонери", останній раз вигравав Кубок Стенлі ще до створення НХЛ - в 1915 році.