"Барса" наблизилась до "Реала"

Спорт 5 листопада, 2007, 10:08 398
Мадридський "Реал" зазнав поразки від "Севільї" в 11-му турі Прімери, і тепер випереджає своїх переслідувачів лише на одне очко.

Після 11-го туру чемпіонату Іспанії з футболу ситуація наверху турнірної таблиці загострилася. Лідер приклади мадридський "Реал" зазнав поразки в Севільї, програвши клубу з однойменною назвою – 0:2.

Господарі вирішили результат матчу вже в першій частині першого тайму. На 19-й хвилині Сейді Кейта завдав красивого удару, після якого м'яч попав точно в праву "дев'ятку".

Королівський клуб був настільки приголомшений, що незабаром пропустив знов. Касільяс відбив дальній постріл Фредеріка Кануте, але Луїс Фабіано виявився першим на добиванні. Бразилець забив свій шостий гол в чотирьох матчах Прімери.

Після того, як екс-захисник "Севільї" Серхіо Рамос, який зараз виступає за  "Реал", на 51-й хвилині був вилучений з поля, "Реал" не зумів завдати жодного прицільного удару по воротах Палопа…

"Валенсія" під керівництвом нового тренера Рональда Кумана обіграла "Мальорку" з рахунком 2:0 (обидва голи забив Фернандо Морьєнтес).

Сім голів побачили глядачі в Мадриді, де "Атлетіко" поступився "Вильярреалу" – 3:4. У переможців відзначилися Ніхат – двічі, Россі і Фуентес, у господарів – Ібаньєс, Сімао і Агуеро

Роналдіньо
Роналдіньо - майстер штрафних ударів.
Завершував тур матч "Барселона" – "Бетіс". Тьєррі Анрі був винагороджений за активність на 33-й хвилині, відкривши рахунок в матчі – 1:0, а потім Роналдіньо двічі філігранно виконав штрафні.

В результаті – перемога "Барси" – 3:0, і тепер підопічні Франка Райкарда відстають від "Реала" лише на очко (24 проти 25).

На третьому місці "Вільярреал" – 24 очки, на четвертому "Валенсія" – 21 очко. Замикає турнірну таблицю "Леванте" (4 очки), який, щоправда, в 11-му турі зумів здобути свою першу перемогу в чемпіонаті.