"Барселона" - "Арсенал" - 3:1. Приниження "канонірів"

Мессі переміг "Арсенал"© AFP
Спорт 8 березня, 2011, 23:53 6385 5
"Барселона" здобула впевнену перемогу над "Арсеналом" і вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

"Барселона" впевнено розправилася з лондонським "Арсеналом", оформивши вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Футболісти "Барселони" сповна помстилися за прикру поразку в Лондоні з рахунком 1:2.

Зазначимо, що іншим чвертьфіналістом став "Шахтар" - донеччани розгромили "Рому".

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу

Матч-відповідь

"Барселона". "Камп Ноу"
Головний арбітр: Массімо Бузакка (Швейцарія)

БАРСЕЛОНА (Іспанія) - АРСЕНАЛ (Лондон, Англія) - 3:1

Барселона: 1. Вальдес - 21. Адріано (19. Максвелл, 90), 22. Абідаль, 16. Бускетс, 2. Дані Алвес - 8. Іньєста, 14. Маскерано (15. Кейта, 88), 6. Хаві - 7. Вілья (20. Афеллай, 82), 10. Мессі, 17. Педро Родрігес

Арсенал: 53. Щасни (1. Альмунія, 19) - 22. Кліши, 6. Кошельни, 20. Джуру, 3. Санья - 2. Діабі, 19. Уїлшир - 8. Насрі, 4. Фабрегас, 7. Росіцкі (23. Аршавін, 74) - 10. ван Персі

1:0 Ліонель Мессі, 45+3
1:1 Серхіо Бускетс, 53 - автогол
2:1 Хаві Ернандес, 69
3:1 Ліонель Мессі, 71 - пенальті

Попередження: Лоран Кошельни, 16; Бакарі Санья, 29; Джек Уїлшир, 37; Робін ван Персі, 45+1

Володіння м'ячем: 68% (69%) - 32% (31%)
Дистанція (м): 115924 (58169) - 111139 (57213)

90+4 хв: дуже впевнена перемога каталонців, які довели, що поразка у Лондоні була непорозумінням

90+3 хв: у заключні хвилини Гвардіола замінами трохи потягнув час, але це ніяк не вплинуло на гру. За весь матч футболісти "Арсеналу" не завдали ЖОДНОГО удару по воротах Ваальдеса

85 хв: каталонці продовжують транжирити моменти біля воріт суперника, а от у "Арсенала" немає жодної хорошої атаки

80 хв: "Барселона" вже нікуди не поспішає і довго контролює м'яч у центрі поля

71 хв: Кошельни збив Педро у штрафному майданчику. Мессі реалізував 11-метровий. Тепер "Арсеналу" знову потрібно забивати

69 хв: Іньєста блискуче розібрався з двома суперниками, відпасував на Вілью і Давид передачею низом у дотик вивів Хаві один на один, а той не промахнувся

67 хв: Мессі дивовижною передачею вивів на ворота Вілью, але нападник не зумів переграти Альмунію

65 хв: "Барса" штурмує ворота суперника, але "каноніри" героїчно обороняються, кидаючись під потужні удари Мессі і Даніеля Алвеса

58 хв: Хаві класною передачею низом знайшов у штрафному майданчику Вілью і Давид пробив з близької дистанції прямо в Альмунію

56 хв: безглузде вилучення. Ван Персі опинився в офсайді і після свистка арбітра пробив по м'ячу. Бузакка показав голландцю другу жовту картку за неспортивну поведінку. Ван Персі дуже підвів команду

54 хв: "Барселона" могла відразу ж забивати свій другий гол, але Вілья не реалізував вихід один на один

53 хв: а от і нічия. Насрі навісив з кутового з лівого флангу на ближню стійку, звідки Бускетс головою переправив м'яч у сітку власних воріт!

46 хв: почвся другий тайм

У другому таймі "Арсеналу" необхідно забивати, адже цей рахунок виводить у чвертьфінал "Барселону"!

Дистанція (м): 58169 - 57213

45+5 хв: перерва

45+3 хв: Іньєста віддав передачу на Мессі і Лео приголомшливим фінтом втік від Альмунії і закотив м'яч у порожні ворота

36 хв: ось і перший момент біля воріт гостей. Вілья відпасував низом на Іньєсту та Андрес з гострого кута потужно пробив у стійку!

30 хв: тотальний контроль м'яча у "Барселони" - 68 на 32 відсотки. Але при цьому жодного небезпечного моменту біля воріт Альмунії

19 хв: голкіпер гостей Войцех Щесни отримав пошкодження у зіткненні з Педро і покинув поле через травму

15 хв: на "Камп Ноу" поки спокійно. Господарі володіють перевагою, але не створили ще жодного небезпечного моменту. "Арсенал" зосередився на обороні

"Ліверпуль" розбив "Манчестер Юнайтед" (відео)

"Мілан" здобув перемогу над "Ювентусом" (відео)