"Барселона" без Мессі посковзнулася на "Анчоусах" в чемпіонаті Іспанії

Каталонці втратили відмінний шанс обігнати "Реал".

В Іспанії відбувся черговий поєдинок 12 туру Ла Ліги.

"Барселона" на своєму полі не зуміла обіграти "Малагу", гравців якої називають "Анчоусами". Матч завершився з рахунком 0:0.

Каталонці в звичному для себе стилі тиснули на суперника весь матч, володіли повною ініціативою, проте до точного останнього удару справа так і не дійшла.

Можливо, на грі "блаугранс" позначилася відсутність їхнього лідера Ліонеля Мессі.

Суперник же закінчував матч у меншості. На 68-й хвилині був вилучений Дієго Льоренте, а на 90+7-й хвилині поле залишив Хуан Карлос.

Цей результат не дозволив "Барселоні" піднятися з другого місця і очолити турнірну таблицю. Наразі на рахунку каталонців 26 очок. У лідируючого "Реала" 27 очок і гра в запасі. "Малага" йде на 10 позиції з 16 очками.

Нагадаємо, раніше "Бетіс" здобув перемогу в Ла Лізі без Романа Зозулі у заявці на гру.