"Барселона" - "Динамо" - 2:0. Маємо те, що маємо

"Барселона" - "Динамо" - 2:0
Спорт 29 вересня, 2009, 23:45 7480 14
Київське "Динамо" зазнало закономірної поразки від "Барселони" на стадіоні "Камп Ноу".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий етап

Група F. 2-й тур

Барселона. "Камп Ноу"
Арбітр: Бйорн Куйперс; асистенти: Сандер ван Рукел, Норбертус Йозефус Сімонс

БАРСЕЛОНА (Іспанія) - ДИНАМО (Київ, Україна) - 2:0

Барселона: 1. Вальдес - 22. Абідаль, 3. Піке, 5. Пуйоль, 2. Дані Алвес - 24. Туре, 15. Кейта, 6. Хаві - 8. Іньєста, 9. Ібрагімович, 10. Мессі
Запасні: 13. Пінто, 4. Маркес, 16. Бускетс, 17. Педріто, 19. Максвелл, 31. Ассулін, 35. Хеффрен

Динамо: 1. Шовковський - 21. Маграо, 44. Леандро Алмейда, 34. Хачеріді, 11. Єрьоменко - 5. Вукоєвич, 25. Юссуф - 70. Ярмоленко, 7. Шевченко, 20. Гусєв - 10. Мілевський
Запасні:
31. Богуш, 3. Бетао, 4. Гіоане, 15. Діакате, 17. Михалик, 22. Кравец, 36. Нінкович

106950 (53469) - 106657 (52133)

Отже, "Динамо" поступилося "Барселоні" першою сходинкою у групі F. Наступну гру кияни проведуть проти "Інтера" в Мілані.

90+3 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК

90 хв: Бйорн Куйперс додав лише дві хвилини

87 хв: Мілевський перекинув Вальдеса, але перекинув і ворота. Зовсім трішки не вистачило форварду

86 хв: Мілевський виходив на побачення з Вальдесом, однак Пуйоль у підкаті вибив м'яч з-під ноги форварда

85 хв: останні заміни проводять Газзаєв та Гвардіола. Замість Олега Гусєва на полі з'явився Мілош Нінкович. Хеффрен замінив Златана Ібрагімовича

82 хв: штрафний удар у "Барси". 28 метрів до воріт. Хаві зі штрафного пробив над стінкою, але м'яч пройшов над лівою дев'яткою

81 хв: друга груба помилка суддівської бригади не на нашу користь. Гіоане прекрасним пасом вивів Шеву віч-на-віч з Вальдесом, однак лайнсмен угледів положення поза грою. Хоча на повторі чітко видно, що Абідаль знаходиться ближче до власних воріт, ніж Андрій

80 хв: ще один кутовий біля наших воріт. Захисники винесли м'я

79 хв: штрафний удар в наші ворота. До воріт близько 30-ти метрів. Б'є дані Алвес. Шовковський ловить м'яч

76 хв: Ібрагімович віддав точно в ноги Педріто.Той, перебуваючи в оточенні двох захисників, наносить точний удар у лівий кут і 2:0. Педріто забив другий гол українській команді. Перший був у ворота "Шахтаря" у матчі за Суперкубок Європи

73 хв: Бетао тут же вступає у бій і не дає Мессі пройти себе. Аргентинець падає, випрошуючи пенальті. Але так можна лише попередження за симуляцію отримати

73 хв: друга заміна у складі "Динамо". Замість Жерсона Маграо вийшов Бетао

"Барселона" володіє тотальною перевагою. "Динамо" атакує лише тоді, коли каталонці помиляються у передачах. А вони футболісти "блауграна" не помиляються

68 хв: Вукоєвич б'є з 30-ти метрів. Дуже неточно

67 хв: друга заміна у складі "Барселони". Серхіо Бускетс вийшов замість Яя Туре

67 хв: Ібрагімович прийняв м'яч у карному майданчику зліва, і потужно пробив низом. Шовковський відбив складний удар

66 хв: два кутових біля воріт Шовковського. Після другого Пуйоль наносить удар животом. Неточно

65 хв: Єрьоменко, вибиваючи м'яч, подарував його Хаві. Той навісив на Мессі, а Хачеріді зняв м'яч з голови аргентинця. Кутовий

63 хв: на правому фланзі Мессі обіграв Леандро і прострілив. Шовковський виходить на м'яч

62 хв: Ярмоленко навісив з лівого флангу, а захисник вибив на кутовий. Подача, каталонці вибили в поле. Підібрав Ярмоленко і пальнув метрів з 40-ка. Дуже неточно

61 хв: штрафний удар на наші ворота. До воріт 30 метрів. Б'є Ібрагімович. Повз ворота

56 хв: до воріт метрів 20. Штрафний удар виконує Дані Алвес. Влучив у Вукоєвича

55 хв: Леандро грубо зіграв проти Мессі біля правого кута карного майданчика. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Леандро Алмейда

54 хв: Гіоане розібрався з Кейта у центі поля і відправив у прорив по правому флангу Гусєва. Однак Олег не дотягнувся до м'яча

52 хв: Педріто небезпечно прострілює у воротарський майданчик справа. Ніхто до м'яча не дотягнувся

47 хв: Дані Алвес навішує з правого флангу, а Ібрагімович б'є головою з семи метрів. Точно в руки Шовковському

46 хв: кияни починають другий тайм

46 хв: відбулася заміна і у складі "Динамо": замість Аїли Юссуфа на поле вийшов Тіберіу Гіоане

46 хв: другий тайм "Барселона" починає з одним новим гравцем. Замість Андреса Іньєсти вийшов Педріто

Кореспондент "Проспорту" з "Камп Ноу":

Гол Мессі трибуни сприйняли як належне, скромно відзначивши цю подію.

На трибунах багато шанувальників київського "Динамо", які примудряються перекрикувати іспанську торсиду

Фанати "Барселони" дещо шоковані блідою грою своїх улюбленців у першому таймі.

53469 - 52133

45+2 хв: ПЕРЕРВА

45+1 хв: Мессі вийшов віч-на-віч, але Шовковський врятував

45 хв: Дані Алвес пробивав метрів з 25-ти. Вище воріт

43 хв: Месси увійшов до чужої штрафної з правого флангу, але сам пробити не зважився і відпасував назад на Іньєсту, а той вже вистрілив в дальній кут, але м'яч пройшов поряд зі штангою

42 хв: Мессі з правого флангу низом відпасував в центр, але Хаві із забійної позиції не зумів пробити Шовковського

40 хв: збили Шеву. Маграо навісив у карний майданчик і Мілевський відкинув направо, а Вукоєвич вбив м'яч у ворота. Однак арбітр гол не зарахував. Дивно, оскільки ніхто з наших гравців правила не порушував, та й офсайду не було

38-39 хв: Ярмоленко за дві хвилини "запоров" дві потенційно небезпечні контратаки. У першому випадку прострілив "в нікуди". А у другому Ярмоленко невдало відпасував на Шеву

37 хв: Хаві б'є з 30-ти метрів. Шовковський ловить м'яч

37 хв: Маграо збив Мессі на правому фланзі. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Маграо

35 хв: володіння м'ячем: 73 на 27 відсотків на користь "Динамо"

Дуже довго "Барселона" тримає м'яч на половині поля "Динамо". Кияни чомусь не пресингують суперника

26 хв: Ібрагімович виконав класну передачу низом на Мессі, але вчасно вибіг з воріт Шовковський і випередив форварда

25 хв: не забиваєш ти, забивають тобі. Леонель Мессі відкрив рахунок - 1:0

Мессі увійшов у карний майданчик з правого флангу і сильно пробив в ближній кут. Шовковський дотягнувся до м'яча, але випустив сферу у ворота. Помилився наш голкіпер

23 хв: Ерьоменко прострілив з правого флангу в карний майданчик на Гусєва і той сміливо пішов на двох захисників, але втратив м'яч

21 хв: Ібрагімович на швидкості розправився з двома суперниками на лівому фланзі, увійшов у карний майданчик і прострілив в центр, але прямо на Юссуфа

20 хв: Кутовий подає Маграо. Навіс у воротарський. Вальдес запустив свічку. Мілевський прострілив і Юссуфу не вистачило міліметрів, щоб переправити м'яч у ворота. На лінії карного майданчика підібрав Вукоєвич і хльостко пробив. М'яч від нашого гравця чуть не залетів у дальній кут воріт

20 хв: Гусєв заробив перший кутовий для "Динамо".

17 хв: Мілевський намагався сам обіграти весь захист "Барселони", однак, обігравши одного, втратив м'яч. А поруч був Шева

16 хв: подача з кутового і Шовковський кулаками вибив м'яч

16 хв: штрафний удар виконує Хаві і влучає в голову Леандро. М'яч пішов на кутовий

15 хв: Хачеріді сфолив на Ібрагімовичу на підступах до карного майданчика. Небезпечний штрафний удар

14 хв: Іньєста впав у карному майданчику у боротьбі з Леандро, але бразилець зіграв у м'яч

11 хв: Іньєста обійшов Єрьоменка на лівому фланзі і вже збирався прострілювати, але відпустив м'яч за лінію поля

9 хв: Піке збив Гусєв на правому фланзі на підступах до карного майданчика. Навіс на дальню штангу, б'є Мілевський ... поруч зі стійкою

7 хв: Сейду Кейта б'є з 15-ти метрів. Рикошет і кутовий. Навіс з кутового і захисники винесли м'яч

5 хв: кутовий біля воріт "Динамо". Хаві розігрує з Іньєстою, а наші дуже впевнено діють у захисті і не дають пробити останньому

4 хв: Маграо підключився в атаку зліва і наніс потужний удар з 15-ти метрів. М'яч просвистів поруч з ближньою дев'яткою

3 хв: кияни великими силами пішли в атаку. Мілевський та Шевченко були на ударній позиції, однак ані Артему, ані Андрію толком не вдалося пробити

2 хв: Мессі наносит удар з-за меж карного майданчика. Неточно

1 хв: Бйорн Куйперс дає стартовий свисток

Зазначимо, що у іншому матчі групи F "Рубін" та "Інтер" зіграли внічию - 1:1.

21:45 Каталонці розпочнуть гру з центра поля