"Барселона" і "Атлетик" - фіналісти королівського кубку

Спорт 5 березня, 2009, 10:15 627
В Іспанії визначились фіналісти королівського Кубку. У вирішальному матчі зіграють "Атлетик" і "Барселона".

Каталонці, які виграли першу гру з рахунком 2:0, на Балеарських островах були близькі до поразки. По ходу зустрічі "Барса" програвала 0:1, і могла пропустили ще два-три м'ячі. А переломний момент матчу наступив на 52-й хвилині: Касерес збив форварда "Мальорки" у власному карному майданчику і отримав червону картку. Однак голкіпер каталонців Пінто врятував команду від другого голу, відбивши пенальті після удару Марті. На 66-й хвилині арбітр вирівняв склади, вилучивши гравця "Мальорки" Хосемі. А за десять хвилин до кінця матчу Мессі зрівняв рахунок і "вбив" інтригу зустрічі.

Справжній подарунок підніс своїм уболівальникам "Атлетик". І справа зовсім не в тому, що баски вийшли у фінал турніру, щоб мати можливість повернути собі трофей через 24 роки. Мова про те, як рохібланкос це зробили. Вони провели гру на "відмінно" за всіма показниками. Підопічні Капарроса краще грали позиційно, і нехай вони не діяли в атакуючій манері, але контрвипади господарів поля були не просто вдалими або небезпечними, а швидше фатальними.

Перший гол влетів в ворота Палопа на четвертій хвилині зусиллями Хаві Мартінеса, потім точним ударом відзначився Токеро, який провів зустріч блискуче. А згодом Льоренте, як виявилось, поставив крапку у зустрічі. "Севілья" програла за всіма статтями, а вже через хвилину після свистка Мехуто Гонсалеса весь Більбао відзначав історичний для своєї команди результат. Що буде у фіналі? Хто візьметься передбачити?