"Барселона" і "Реал" менше трьох не забивають (відео)

Вілья почав розгром "Сосьєдада"© AFP
Спорт 13 грудня, 2010, 09:58 1995
"Вершкові" перемогли "Реал Сарагосу" з рахунком 3:1, а каталонці розгромили "Реал Сосьєдад" з рахунком 5:0.

"Барселона" і "Реал" здобули чергові перемоги у чемпіонаті Іспанії. "Вершкові" перемогли "Реал Сарагосу" з рахунком 3:1, а каталонці розгромили "Реал Сосьєдад" з рахунком 5:0.

В Сарагосі Месут Езіл на 16-й хвилині відкрив рахунок, прокинувши м'яч кіперу поміж ніг, а фірмовий удар Кріштіану Роналду зі штрафного наприкінці першої половини забезпечив Королівському клубу комфортну перевагу. По перерві Анхель Ді Марія втретє вразив ворота господарів, проте одноклубники з Сарагоси спромоглися забити гол престижу - Габі реалізував пенальті.

"Барселона" також вирішила долю матчу ще у першій половині - Давід Вілья у дебюті розпечатав ворота "Сосьєдада", а Андрес Інієста подвоїв рахунок на 33-й хвилині. На початку другого тайму Ліонель Мессі двома голами після прекрасних комбінацій довів рахунок до розгромного, а крапку в матчі поставив Боян Кркич.

"Вільярреал" і "Еспаньол", які йдуть на 3-му і 4-му місцях, зазнали поразок на виїзді. Натомість мадридський "Атлетико", "Хетафе" і "Атлетик" Більбао підтягнулись до лідерів.

"Хетафе" - "Вільярреал" - 1:0

Положення лідерів: 1. "Барселона" - 40; 2. "Реал" - 38; 3. "Вільярреал" - 30; 4. "Еспаньол" - 28; 5. "Валенсія" - 24 (14 матчів); 6. "Атлетико" - 23.

"Золотий м'яч" отримає футболіст "Барселони"