"Барселона" і "Реал" здобули розгромні перемоги (відео)

Роналду і Мессі "стріляють" хет-триками© AFP
Спорт 25 вересня, 2011, 22:20 2417
У матчах шостого туру Примери "брауграна" та "вершкові" пройшлися катком по двох столичних командах - "Атлетико" і "Райо Вальєкано".

Гранди іспанського футболу "Барселона" та "Реал" реабітілуватися перед своїми уболівальниками за невдачі у попередньому турі чемпіонату Іспанії.

У матчах шостого туру каталонці та "вершкові" пройшлися катком по двох столичних командах - "Атлетико" і "Райо Вальєкано".

Підопічні Гвардіоли розгромили "Атлетико" з рахунком 5:0, а команда Моурінью перемогла з тенісним рахунком 6:2 новачка Примери.

Уболівальники "Камп Ноу" святкували гол уже на 9-й хвилині, коли Давід Вілья, обігравши воротаря гостей, відправив м'яч у сітку . За шість хвилин Тібо Куртуа парирував удар Ліонеля Мессі, однак м'яч рикошетом від захисника гостей Міранди таки влетів у сітку. Потім настала черга аргентинського бомбардира "синьо-гранатових", який відзначився хет-триком.

А на "Сантьягу Бернабеу" матч почався з неприємностей для господарів. Вже на першій хвилині гості розпечатали ворота Касільяса завдяки голу Мічу.

Королівський клуб довго не міг відновити рівновагу, але під кінець тайму забив два м'ячі. Спершу відзначився Кріштіану Роналду, а гол у роздягальню забив Гонсало Ігуаїн.

На початку другої 45-хвилинки Роналду ударом з пенальті збільшив перевагу "вершкових". Але на 55-й хвилині Мічу скоротив відставання.

Одразу після цього "Реал" залишився вдесятьох (червону картку отримав Анхель Ді Марія). Однак справжньої інтриги не було, оскільки Рафаель Варан на 67-й хвилині забив четвертий м'яч у ворота "Райо Вальєкано".

До розгромного рахунок довели Карім Бензема і Роналду. Португалець оформив хет-трик, реалізувавши ще один 11-метровий.

Відзначу, що у таблиці бомбардирів лідирує Ліонель Мессі - аргентинець забив 8 голів у 5-ти матчах. В активі Роналду на гол менше.

А у центральному матчі 6-го туру Примери "Севілья" обіграла "Валенсію" з мінімальним рахунком 1:0. Перемогу андалусцям приніс точний удар Фредеріка Кануте на 16-й хвилині.

Севільці завершали матч удев'ятьох (на 57-й хвилині за дві жовтих картки пішов з поля Петр Троховскі, а на 68-й пряму червону картку отримав Жульєн Ескюде), однак і левантійці догравали зустріч не у повному складі. Щоправда могли підопічні Уная Емері уникнути поразки, проте Евер Банега не реалізував пенальті. І майже відразу арбітр вилучив Аріца Адуріца.

У суботу відбувся ще один матч. "Атлетик" і "Вільярреал" зіграли у нічию - 1:1. На 44-й хвилині господарі вийшли вперед - відзначився Іван Габілондо. А на початку другого тайму Нілмар відновив рівновагу.

На 81-й хвилині Борха Екіза залишив господарів у меншості, але на підсумок матчу це вилучення не вплинуло.

У турнірній таблиці з 12-ма очками лідирує севільський "Бетис", який свій матч шостого туру ще не зіграв. По 11 очок мають "Леванте", "Барселона" та "Севілья". 10 пунктів у "Реала" і "Валенсії".