"Барселона" - "Мілан" - 2:2

Спорт 13 вересня, 2011, 23:41 5851
Матч 1-го туру Ліги чемпіонів між іспанською "Барселоною" і італійським "Міланом" завершився бойовою нічиєю 2:2.

Ліга чемпіонів. Груповий етап

Група H. 1-й тур

Барселона. "Камп Ноу"

БАРСЕЛОНА (Іспанія) - МІЛАН (Італія) - 2:2

Барселона: 1. Вальдес, 2. Даніел Алвес, 22. Абідаль, 6. Хаві (к), 8. Інієста (4. Фабрегас, 39), 14. Маскерано, 15. Кейта (5. Пуйоль, 67), 16. Бускетс, 7. Вілья (20. Афеллай, 84), 10. Мессі, 17. Педро Родрігес
Запасні:
13. Пінто - 19. Максвелл, 11. Тьяго Алькантара, 21. Адріано

Мілан: 32. Аббьятті - 13. Неста, 19. Дзамбротта, 20. Абате, 33. Тьяго Сілва, 4. Ван Боммель (18. Аквілані, 78), 10. Зеедорф (к), 22. Ночеріно, 27. Боатенг, 7. Пато, 99. Кассано (28. Емануельсон, 62)
Запасні: 1. Амелія - 25. Бонера, 76. Єпес, 77. Антоніні, 23. Амброзіні

0:1 Алешандре Пато, 1
1:1 Педро Родрігес, 36
2:1 Давид Вілья, 51
2:2 Тьяго Сілва, 90+2

Попередження: Марк ван Боммель, 19; Алессандро Неста, 57; Даніел Алвес, 70; Карлес Пуйоль, 90+2

Статистика матчу:

Удари: 22 - 6
Кутові: 11 - 2
Скоєні фоли: 10 - 11
Володіння м'ячем: 69% - 31%

Отже, "Барселона" і "Мілан" розпочали груповий турнір з результативої нічиєї. У наступних трьох турах каталонці і "россонері" екзаменуватимуть білоруський БАТЕ і чеську "Вікторію".

90+2 хв: ГОООООООЛЛЛ!!! Оце так подаруночок! Після розіграшу кутового Тьяго Сілва головою відправив м'яч у ворота!

88 хв: Аффелай цілився у дальній кут воріт, але влучив у ногу суперника

81 хв: Пуйоль надійно діє проти Зеедорфа, який намагався віддати на хід Пато

77 хв: Педро після пасу Мессі пробив прямісінько у руки Аббьятті

74 хв: відмінно діє Неста, який вже втретє завадив Мессі пробити по воротах.

72 хв: Пато несильно пробив після подачі з кутового.

65 хв: Зеедорф спробував створити хоч якусь небезпечну ситуацію, прорвавшись по правому флангу, але програв боротьбу Кейта.

64 хв: "Барса" продовжує контролювати м'яч.

60 хв: захисники "Мілана" пильнують Мессі, не даючи йому пробити

53 хв: "Барселона" не зупиняється. Мессі неабияк прагне відзначитися у протистоянні. Він увійшов у штрафний майданчик суперника і збирався вже пробивати, але тут як тут Неста у підкаті вибив м'яч

50 хв: ГООООООЛЛЛЛ!!! "Барселона" таки добивається свого! Вілья зі штрафного, метрів з 25-30, просто бездоганно поклав м'яч у дальній кут воріт

47 хв: Пато прорвався по флангу після пасу Зеедорфа, але незграбно наступив на м'яч

Статистика (1 тайму):

Удари: 13 - 4
Кутові: 6 - 0
Скоєні фоли: 2 - 4

45+2 хв: Хаві смачно приклався до мяча, але пробив поруч зі стійкою

41-45хв: "Барселона" продовжує шукати щастя біля воріт підопічних Массіміліано Аллегрі, але захисник діють надійно

39 хв: "Барса" вже двадцять хвилин пресингує "Мілан", не пускаючи гостей на власну половину поля

38 хв: відзначимо, що гол Пато - найшвидший за всю історію стартових поєдинків Ліги чемпіонів

36 хв: ГОООООЛЛЛЛ!!! Барселона відіграється! Педро Родрігес розтріляв ворота після прострільної передачі Мессі

31 хв: Мессі вчергове пробиває - Аббьятті на місці.

30 хв: Алвес віддав шикарний пас на Мессі, аргентинець пробив в один дотик - Аббьятті переправив на кутовий

26 хв: Вілья класно приклався до м'яча, але той пролетів  над поперечиною

25 хв: Неста знову чудово грає! Хаві віддав розрізний пас на Мессі, який вже готовий був підставляти ног, щоб переправити м'яч у ворота - Алессандро ж вдало перехопив передачу

23 хв: Мессі прорвався у штрафний майданчик "россонері" - Неста вчасно майстерно вибив м'яч у підкаті

20 хв: хороший удар Мессі! Але влучив у стійку...

19 хв: знову Пато ледб не вискочив на побачення з голкіпером Барси, але цього разу захисники не проґавили бразильця

14 хв: небезпечний момент біля воріт "Мілана". Мессі завдав сильного удару і Аббьятті рятує свою команду.

9 хв: ще один кутовий для "Барси". Пробивав Іньєста – повз ворота

5 хв: "Барса" заробила кутовий. Після розіграшу, Вілья приклався до м'яча здалеку, але пробив мимо

1хв: ГОООООООЛ! На самому старті матчу провал у центрі оборони "Барселони"! Пато із центрального кола вибіг на побачення з Вальдесом і пробив повз нього

ШАНОВНІ ЛЮБИТЕЛІ ФУТБОЛУ, ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ! ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ НА "ПРОСПОРТІ" СКАСОВАНА З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН!!!