"Барселона" перемогла "Атлетіко" у супербитві Кубка Короля (відео)

"Барса" - у півфіналі / Фото: Reuters

"Барса" вдруге виявилася сильнішою за чинного чемпіона.

Каталонська "Барселона" вийшла у півфінал Кубка Іспанії. У матчі-вдповіді 1/4 фіналу "Барса" перемогла мадридський "Атлетіко" з рахунком 3:2.

У першому матчі на "Камп Ноу" каталонці здобули мінімальну перемогу 1:0.

Всі голи були забиті до перерви. Вже на першій хвилині Фернандо Торрес вивів "матрацників" вперед. Незабаром Неймар відновив паритет.

На 28-й хвилині Маскерано привіз пенальті у ворота "синьо-гранатових". Рауль Гарсія не схибив з "точки".

Згодом Жоао Міранда вразив власні ворота, а потім Неймар оформив дубль.

"Матрацники" закінчували гру вдев'ятьох через вилученнями Габі і Маріо Суареса, кожен з яких заробив по два "гірчичники".

Сьогодні відбудуться ще три матчі чвертьфіналу: "Хетафе" - "Вільяреал", "Атлетик" - "Малага" і "Севілья" - "Еспаньол". З переможцем першої пари "Барса" зіграє в півфіналі.