"Барселона" перемогла "Реал" у Мадриді (відео)

Лео Мессі не йде з поля без голу© uefa.com
Спорт 11 квітня, 2010, 21:59 2193
"Барселона" очолила турнірну таблицю Примери, відірвавшись від мадридського "Реалу" на три очки.

"Барселона" з рахунком 2:0 здобула перемогу над "Реалом" на виїзді у центральному матчі 31-го туру чемпіонату Іспанії. "Синьо-гранатові" очолили турнірну таблицю Примери, відірвавшись від мадридського клубу на три очки.

Футболісти "Реалу" жвавіше розпочали гру і створили кілька небезпечних моментів біля воріт суперника. Однак оборона каталонців на чолі з Віктором Вальдесом помилок не допустила.

А на 33-й хвилині Ліонель Мессі відкрив рахунок. Після фантастичного пасу Хаві Ернандеса аргентинець прийняв м'яч на груди, обіграв Рауля Альбіоля та майстерним ударом відправив його повз Ікера Касільяса. Цей гол став для Мессі 27-м у Примері та 40-м у сезоні.

Хабі Алонсо та Гонсало Ігуаїн мали чудові нагоди, аби зрівняти рахунок. Проте, не використавши своїх шансів, "вершкові" на 56-й хвилині знову пропустили. Педро Родрігес отримав черговий ідеальний пас від Хаві та вийшов сам на сам із Касільясом - удар без шансів для голкіпера.

Надалі, втім, Ікер не дозволив Мессі встановити розгромний результат, коли двічі парирував удари форварда впритул. До речі, на зручні позиції для атаки Лео щоразу виводив своїми філігранними передачами усе той же Хаві, який провів у суботу майже бездоганну гру.

У підсумку 0:2 і "Реал" програв головному супернику обидві зустрічі поточного сезону.

До завершення чемпіонату залишилось 7 турів, Відтак "Реалу" залишилось виграти всі матчі та чекати як мінімум на дві осічки суперника.