"Барселона" перемогла "Ювентус" і виграла фінал Ліги чемпіонів

"Барселона" - переможець Ліги чемпіонів / Фото: Reuters

Матч завершився з рахунком 3:1.

Каталонська "Барселона" виграла вирішальну битву фіналу Ліги чемпіонів сезону-2014/15 проти туринського "Ювентуса".

Матч, що відбувся у Берліні на "Олімпіаштадіон", завершився з рахунком 3:1. ТСН Проспорт вів онлайн-трансляцію гри.

Ракітіч відкрив рахунок на 4-й хвилині, завершивши класну комбінацію "Барси". Згодом ще у першому таймі Буффон неймовірно парирував удар Алвеса.

ЮВЕНТУС - БАРСЕЛОНА - 1:3. СТАТИСТИКА І ВІДЕО ГОЛІВ

По перерві "б'янконері" відігралися зусиллями Морати.

Але спритний Суарес на добиванні завершив розпочату справу Мессі, яку перервав Буффон.

На 71-й хвилині Неймар забив і вже побіг святкувати, але гол не зарахували - арбітр вгледів гру рукою у бразильця. Повтор показав - у рефері надійне око.

Та Неймару все одно судилося забити. Перед фінальним свистком він поставив крапку у блискучій контратаці каталонців.

3:1! "Барселона" вп'яте виграє Кубок чемпіонів та робить "золотий хет-трик"!

Тепер нас чекає іспанський Суперкубок УЄФА між "Барселоною" та переможцем Ліги Європи "Севільєю", яка обіграла дніпропетровський "Дніпро".

Ювентус - Барселона - 1:3. Відео матчу