"Барселона" розійшлася миром з узбецькими гостями

"Барселона" vs. "Буньодкор" (Коллаж - pfc-kuruvchi.com)
Спорт 9 січня, 2009, 13:23 910
Товариський матч між іспанською "Барселоною" і узбецьким "Буньодкором", що відбувся в Іспанії, завершився нічиєю.

Футбольний клуб "Буньодкор", що знаходиться зараз на зборі в столиці Каталонії Барселоні, зіграв внічию (1:1) товариський матч з лідером іспанської Прімери – "Барселоною".

На 19-й хвилині матчу захисник каталонців Карлес Пуйоль відкрив рахунок, проте ще до перерви нападник чемпіонів Узбекистану Анваржон Солієв забив м'яч у відповідь. Більше голів глядачі не побачили.

"Буньодкор" проводив зустріч без головного тренера – бразильця Зіко, який, як повідомляє бразильська преса, вже сьогодні повинен підписати контракт з московським ЦСКА.

У складі "Барселони" на поле вийшли такі відомі футболісти як Пуйоль, Хаві, Ліонель Мессі, Самуель Ето'О та інші. Найвідоміший гравець "Буньодкора" бразилець Рівалдо у цьому матчі участі не брав.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / pfc-kuruvchi.com / К.К.