"Барселона" у гольовій "перестрілці" програла команді з другої десятки чемпіонату Іспанії

Команда Луїса Енріке не змогла скористатися шансом вийти у лідери.

Каталонська "Барселона" зазнала другої поразки у чемпіонаті Іспанії.

"Синьо-гранатові" у видовищному матчі поступилися команді із другої десятки турніру - "Сельті". Рахунок - 3:4.

У середині першого тайму каталонці "горіли" 0:3. Забили Піоне Сісто (22'), Яго Аспас (31') та автогол записав собі у пасив Жеремі Матьє (33').

По перерві гості скоротили відрив до одного м'яча зусиллями Жерара Піке (58') та Неймара (з пенальті, 64'). Але Педро Ернандес (77') знову збільшив перевагу кельтів - 4:2.

У кінцівці Піке (87') ще раз вразив ворота суперника, встановивши остаточний результат.

Зазначимо, що у матчі не брав участі Ліонель Мессі.

Таким чином, "Барселона" не змогла скористатися втратою очок "Реала", щоб вийти у лідери. Каталонці посідають четверте місце. Відрив від першої-другої сходинки у два очка.

Тим часом "Сельта" стрибнула на 11-те місце.