"Барселона" у важкому матчі продерлася в чвертьфінал Кубка Короля

Каталонці здобули першу перемогу у 2017 році.

"Барселона" вийшла в 1/4 фіналу Кубка Іспанії, перемігши у матчі-відповіді "Атлетик" з Більбао.

У першому матчі "синьо-гранатові" поступилися 1:2, в вдома виграли з рахунком 3:1.

Луїс Суарес на 35-й хвилині вивів "Барсу" вперед. Неймар з пенальті збільшив перевагу (48').

Але баски полоскотали нерви господарям: Енрік Саборіт на 51-й хвилині зробив рахунок 1:2 – тобто рівним за сумою двоматчевого протистояння.

Рятівником каталонців укотре в новому році став Ліонель Мессі, який забив розкішний гол на 78-й хвилині зі "стандарту".

Це перша перемога "Барселони" у 2017-му. До цього була поразка у Кубку та нічия у чемпіонаті.

Нагадаємо, що "Реал" однією ногою вже у чвертьфіналі. У першому матчі мадридці розгромили "Севілью".