"Барселона" в нокауті: дубль Грізманна вивів "Атлетіко" до півфіналу Ліги чемпіонів

Момент матчу / Фото: Reuters

"Матрацники" обіграли суперника із загальним рахунком 3:2.

В Мадриді відбувся матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між "Атлетіко" і "Барселоною".

Перемогу в цій зустрічі здобули господарі поля з рахунком 2:0, що дозволило їм пробитися до півфіналу турніру. Перша гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь "Барселони".

АТЛЕТІКО – БАРСЕЛОНА. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Обидва голи у поєдинку забив Антуан Грізманн. Перший він забив головою на 36-й хвилині після чудової подачі Сауля Ньїгеса. А другий забив з пенальті на 88-й хвилині зустрічі.

Зазначимо, що "матрацники" грамотно захищалися, що дозволило їм приспати забивну трійку суперника – Мессі, Неймар, Суарес.

Нагадаємо, в паралельному матчі "Баварія" зіграла внічию з "Бенфікою" і також пробилася до півфіналу Ліги чемпіонів.