"Барселона" виграла Кубок Короля

Спорт 14 травня, 2009, 10:40 638
"Барселона" виграла перший трофей сезону. У вирішальному матчі Кубка Іспанії каталонці розгромили "Атлетик".

Баски прагнули виграти цей трофей. Чого тільки варте те, що кілька тисяч людей прийшли на "Сан Мамес" у Більбао, щоб побачити повторення фіналу 25-річної давності, який був виграний командою з Еускаді у "Барселони" на "Сантьяго Бернабеу" в драматичному матчі.

"Атлетик" складом не здивував, а ось Хосеп Гвардьола скоріше так, ніж ні. Наставник "Барселони" випустив на поле найсильніший склад.

"Блауграна" пропустили швидкий гол. Провиною всьому стали незграбні дії Дані Алвеша і Кейта, якого примудрився перестрибнути Токеро вже на дев'ятій хвилині зустрічі.

Баски вступали в боротьбу постійно, і незалежно від того, на кому вони фолили, на газоні неодмінно опинявся Дані Алвеш. Рефері це теж явно не подобалося, але бразилець своє отримав у другому таймі - з трибун в нього полетів якийсь предмет, явно "призначений" в голову "двадцятки" "Барселони".

Ведучи в рахунку, "рохібланкос" втратили контроль над ситуацією після 30-ти хвилин ігрового часу. Посипалися нехай поки не мрії басків, але позиційна гра точно. Тому настільки логічним вийшов гол Туре - івуарієць пройшов трьох суперників в опорної зоні і пробив - голкіпер не дотягнувся до м'яча. Це був перший крок "Барселоні" до першого трофею.

На початку другого тайму Мессі майстерно зіграв на підборі - 1:2. Потім у "Барселони" забив той, хто більше за інших потребував гол. Бойан Кркіч відзначився з подачі Ето'о.

Незабаром "Барселона" забила і четвертий м'яч. Хаві відзначився зі штрафного. Причому каталонці і не думали догравати, вони насолоджувалися перемогою і дійством на полі.

Карлес Пуйоль вперше підійняв Кубок Короля над своєю головою.

Зазначимо, що 27 травня без п'яти хвилин чемпіони Іспанії гратимуть у іншому фіналі, який буде набагато складнішим за сьогоднішній - у вирішальному матчі Ліги чемпіонів "Барселона" гратиме проти "Манчестер Юнайтед".

КУБОК ІСПАНІЇ. Фінал

Валенсія. "Месталья"
Арбітр: Луіс Медіна Канталехо

"Атлетик" - "Барселона" - 1:4 (1:1)

"Атлетик": Іраісос, Іраола, Аморебіета, Осіо, Коікілі, Орбаіс (Етчейтіа, 63), Мартінес, Д. Лопес (Сусаета, 57), Йесте, Токеро (Іон Велес, 63), Льоренте

"Барселона": Пінто, Д. Алвеш, Туре (Сілвіньо, 89), Піке, Пуйоль, Хаві (Педріто, 88), Бускетс, С. Кейта, Мессі, Ето'О, Кркіч (Глеб, 84)

Голи: Токеро, 8 -1:0, Туре, 31 - 1:1, Мессі, 55 - 1:2, Бойан Кркіч, 57 - 1:3, Хаві, 64 - 1:4

Попередження: Туре, 22, Д. Лопес, 30, Коікілі, 36, Мессі. 51, Кейта, 51

Франк Рібері перейде з "Баварії" в "Реал"

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Євро-Футбол / А.Р.