"Барселона" виграла перший трофей у сезоні (відео)

"Барселона" - переможець Audi Cup© AFP
Спорт 28 липня, 2011, 12:01 1776
"Барселона" без Мессі і Хаві обіграла у фіналі Audi Cup мюнхенську "Баварію" з Анатолієм Тимощуком.

Каталонська "Барселона", послаблена відсутністю своїх лідерів (Хаві і Ліонеля Мессі), виграла міжнародний товариський турнір Audi Cup.

У фіналі "блауграна" обіграли господарів змагань мюнхенську "Баварію" з рахунком 2:0. По голу в кожному з таймів забив Тьяго Алькантара.

Дуже красивим вийшов другий гол юного обдарування "Барселони". Тьяго з лінії штрафного майданчика завдав розкішний удар у "дев'ятку". Бутт не мав жодних шансів дістатися до м'яча.

Відзначимо, що український півзахисник "Баварії" Анатолій Тимощук з'явився на полі по перерві.

У матчі за бронзові медалі бразильський "Інтернасьональ" в серії пенальті переміг італійський "Мілан". Основний час матчу закінчився з рахунком 2:2, а в післяматчевій лотереї чемпіон Італії повторив "подвиг" збірної Бразилії на Кубку Америки, не забивши жодного пенальті з чотирьох.

Audi Cup

Мюнхен. "Альянц-Арена"

Фінал

БАВАРІЯ (Мюнхен, Німеччина) - БАРСЕЛОНА (Іспанія) - 0:2

Баварія: Бутт, Рафінья (Швайнштайгер, 56), Бадштубер (Тимощук, 46), Контенто, Боатенг, Праньїч, Алаба (Кроос, 68), Густаво, Усамі, Оліч (Мюллер, 68), Петерсен (Гомес, 64)

Барселона: Вальдес (Пінто, 46), Фонтас, Масквелл (Ледеш, 57), Бускетс (Піке, 77), Хонатан (Кармона, 78), Тьяго Алькантара, Іньєста (Ріверола, 61), Кейта, Педро (Афеллай, 61), Соріано (Куенка, 67), Вілья (Армандо, 85)

0:1 Тьяго Алькантара, 42
0:2 Тьяго Алькантара, 75

Матч за третє місце

ІНТЕРНАСЬОНАЛЬ (Порту-Алегрі, Бразилія) - МІЛАН (Італія) - 2:2. В серії пенальті 2:0

Інтернасьональ: Ренан, Болівар, Далтон, Фабрісіо (Клерк, 86), Зе Маріо, Глайдсон, Матіас, Елтон (Д'Алессандро, 74), Пауло (Неі, 74), Олівейра (Роджіа, 30), Даміао (Гуларт, 74)

Мілан: Абб'ятті (Рома, 46), Сільва, Йепес, Дзамбротта (Оддо, 78), Антоніні (Де Сігіо, 78), Амброзіні (Емануельсон, 78), Гаттузо (Боатенг, 67), Зеедорф, Робіньо (Валотті, 67), Пато, Ібрагимович (Кассано, 67)

0:1 Златан Ібрагимович, 3
1:1 Леандро Даміао, 23
1:2 Алешандро Пато, 60
2:2 Андрес Д'Алессандро, 80

Попередження: Дженнаро Гаттузо, 19

Марсельський "Олімпік" шокував футбольний світ (відео)

"Шахтар" зіграв у бойову нічию з "Ліоном" (відео)