"Барселона" виграла Суперкубок Європи (відео)

Голи Ліонеля Мессі і Сеска Фабрегаса принесли "Барселоні" четвертий Суперкубок Європи з футболу.

Каталонська "Барселона" виграла черговий трофей. Іспанці з рахунком 2:0 обіграли португальський "Порту" у матчі за Суперкубок Європи.

Голи забили Ліонель Мессі і Сеск Фабрегас.

Щоправда "Барсі" вдалося відкрити рахунок лиш під завісу першого тайму. Більше того, Мессі скористався жахливою помилкою Фредді Гуаріна. Колумбієць з центру поля віддавав м'яч Елтону, а аргентинець який був у офсайді, спокійно перехопив м'яч (офсайду не було, оскільки аргентинець отримав м'яч від суперника) і відправив його у сітку.

Загалом, у першому таймі була рівна гра і "Порту" створив чимало загрози біля воріт Вальдеса. Однак у другому таймі "дракони", поступаючись, не зуміли нав'язати "Барселоні" боротьбу.

Наприкінці другого тайму Роланду і Фредді Гуарін отримали червоні картки, а у проміжку між вилученнями перевагу каталонців подвоїв новачок "Барси" Фабрегас, який скористався передачею Мессі.

"Барселона" ідеально стартувала у новому сезоні, вигравши спершу Суперкубок Іспанії, а тепер і Суперкубок Європи.

Нагадаємо, що "Порту" є суперником донецького "Шахтаря" у груповому турнірі Ліги чемпіонів.