"Барселона" вимучила перемогу над аутсайдером (відео)

Хаві приніс "Барселоні" перемогу / Фото: AFP

Каталонці, перебуваючи у більшості, мінімально обіграли аутсайдера чемпіонату Іспанії.

Каталонська "Барселона" вимучила три очки у матчі з аутсайдером чемпіонату Іспанії "Гранадою". Гра завершилася мінімальною перемогою каталонців – 1:0.

Єдиний гол у матчі забив Хаві, який на 33-й хвилині реалізував штрафний.

На початку другого тайму господарі залишилися у меншості: за два попередження поле покинув Хайме Ромеро. Але каталонці не зуміли скористатися цим.

На 58-й хвилині Ліонель Мессі мав можливість збільшити рахунок, обігравши голкіпера, але Роберто підстрахував Дієго Майнс.

"Барселона" продовжувала контролювати хід матчу, однак збільшити рахунок не зуміла. Причому господарі догравали матч вдев'ятьох – під завісу гри був вилучений Дані Бенітес.

Відзначимо, що, принаймні, на добу команда Хосепа Гвардіоли вийшла у лідери чемпіонату. Найближчі переслідувачі "Барселони" – "Леванте" і мадридський "Реал", - проведуть свої матчі у середу, 26 жовтня.