"Барселона" вийшла у фінал Ліги чемпіонів (відео)

"Барселона" - у фіналі© AFP
Спорт 3 травня, 2011, 23:38 4354 10
"Барселона" вийшла переможцем іспанського "Ель-класико" у півфіналі Ліги чемпіонів.

Каталонська "Барселона" стала першим фіналістом Ліги чемпіонів. У півфіналі "синьо-гранатові" здобули перемогу над мадридським "Реалом".

Підопічні Гвардіоли без проблем відстояли перевагу, здобуту в Мадриді, і в 16-й раз у своїй історії зіграють у фіналі єврокубка.

Зазначу, що перед початком зустрічі на "Камп Ноу" пройшла справжня злива, зробивши газон "Камп Ноу" слизьким і важким. І такі умови, перш за все, ускладнювали завдання "Реала", якому треба було відігравати два "сухі" голи.

Гості, незважаючи на наявність у їхньому складі п'ятьох виконавців, орієнтованих на атаку, більше займалися тим, що намагалися позбавити каталонців м'яча. І їм це вдавалося далеко не завжди.

Першого більш-менш небезпечного удару завдала "Барселона" в особі Андреса Інієсти на сьомій хвилині. За чверть години стався й перший гольовий момент - після подачі кутового захисники "Реала" залишили Серхіо Бускетса, але каталонець не зміг пробити сильно - Ікер Касільяс спокійно заволодів м'ячем.

Хто є хто господарем - поля і, очевидно, становища - було показано наприкінці тайму: протягом п'яти хвилин рахунок могли й повинні були відкривати Ліонель Мессі (тричі), Давід Вілья та Педро Родрігес. Касільясу доводилося сутужно, але він, стрибаючи між стійками, немов кіт, приводу для радощів господарям не дав. Особливо небезпечними були спроби Вільї, виведеного на ударну позицію Мессі, та самого аргентинця на 37-й хвилині, коли м'яч прямував у лівий нижній кут воріт.

"Вершкові" до перерви відповіли двома контрвипадами, що таїли в собі певну небезпеку. Але на 20-й хвилині, коли Анхель Ді Марія майже знайшов гострим пасом Гонсало Ігуаїна, до м'яча раніше встиг Віктор Вальдес, та й лансмен зафіксував офсайд. Голкіпер каталонців ліквідував і другу спробу мадридців загострити ситуацію, коли наприкінці тайму Кріштіану Роналду в ході швидкої контратаки намагався "вирізати" з правого флангу в центр, куди вривався Ді Марія.

Друга 45-хвилинка пройшла під рясним дощем і її активніше розпочав "Реал". Навіть "чистий" гол забив, але взяття воріт Ігуаїном бельгійський рефері Франк де Блекере скасував. І ось тут питання до арбітра. Де Блекере угледів фол Роналду на Хав'єрі Маскерано. Однак у цьому ж епізоді секундою раніше проти Роналду порушив правила Піке, а Кріштіану, натомість, не фолив проти Маскерано - аргентинець відверто симулював. Відтак де Блекере не зарахував "чистий" гол мадридців, який міг змінити хід зустрічі.

А на 54-й хвилині блискуча передача Інієсти знайшла Педро, котрий "розстріляв" Касільяса.

Однак "Реал" не опустив рук, і вже за десять хвилин забив гол у відповідь. Хабі Алонсо, перехопивши м'яч, відпасував на Ді Марію, котрий пробив у стійку, але майстерно обробив відскок і дав відзначитися Марсело, котрий примчав на позицію центрфорварда.

Та більшого дев'ятиразовим володарям Кубка чемпіонів досягти цього вечора не судилося. Суперник не дозволив, упевнено оформивши путівку на "Уемблі", де 28 травня "Барселона" зустрінеться з переможцем пари "Манчестер Юнайтед" - "Шальке".

Якщо дощ на дорогу - гарна прикмета, то цю своєрідну репетицію лондонського фіналу "синьо-гранатові" мають вважати цілком успішною.

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу

Матч у відповідь

Барселона. "Камп Ноу"
Головний арбітр: Франк де Блекере (Бельгія)

БАРСЕЛОНА (Іспанія) - РЕАЛ (Мадрид, Іспанія) - 1:1

Барселона: 1. Вальдес - 5. Пуйоль (22. Абідаль, 90), 3. Піке, 14. Маскерано, 2. Даніель Алвес - 16. Бускетс - 8. Іньєста, 6. Хаві - 17. Педро (20. Афеллай, 90+2), 10. Мессі, 7. Вілья (15. Сейду Кейта, 74)

Реал: 1. Касільяс - 12. Марсело, 18. Рауль Альбіоль, 2. Рікарду Карвалью, 17. Арбелоа - 14. Хабі Алонсо, 10. Ласс Діарра - 22. Ді Марія, 8. Кака (23. Озіл, 60), 7. Кріштіану Роналду - 20. Ігуаїн (28. Адебайор, 55)

1:0 Педро Родрігес, 53
1:1 Марсело, 63

Попередження: Рікарду Карвалью, 13; Ласс Діарра, 58; Хабі Алонсо, 69; Марсело, 75; Педро, 82; Еммануель Адебайор, 85

Володіння м'ячем: 64% (69%) - 36% (31%)

Дистанція (м): 103565 (54041) - 102230 (54367)

Перший матч - 2:0

Огляд матчу

Гол Педро

Гол Марсело

УЄФА відкрив справи проти "Реала" і "Барселони"

Моурінью: УЄФА не дозволяє грати проти "Барселони"

"Барселона" нокаутувала "Реал" у півфіналі Ліги чемпіонів (відео)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / Проспорт / А.Р.
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 10
  • антифутбол Барселоны антифутбол Барселоны 4 травня, 02:32 Згоден 4 Не згоден 1 Разумных объяснений тому почему отменили гол нет, точнее они есть в этом никто никогда не признается... Пусть это будет на его совести, с симулянством и покровительством пора кончать и принимать меры УЕФА если она не хочет потерять большую часть публики и репутации відповісти цитувати Дякуємоспам