"Барселона" вкрала в "Челсі" фінал Ліги чемпіонів Спорт 7 травня, 00:15
В драматичному матчі на "Стемфорд Брідж" визначився другий фіналіст Ліги чемпіонів 2008/2009.

6 травня в Лондоні в драматичному матчі "Челсі" - "Барселона" визначився другий фіналіст Ліги чемпіонів.

Каталонці були більше схожі на футбольних карликів, аніж на потужну атакувальну команду. По якості гри "блауграна" повністю програли англійцям, однак зуміли врятуватися на останніх секундах гостьового матчу. На третій компенсованій хвилині рятівний гол у ворота Чеха забив Андрес Іньєста.

"Аристократи" блискуче провели гру - відкрили рахунок на 9-й хвилині, коли фантастичний гол забив Майкл Ессьєн. В подальшому підопічні Хіддінка могли не один раз остаточно "поховати" "Барселону", однак лондонцям не щастило. А на останній хвилині "аристократів" відправили в нокдаун.

Зазначимо, що головний арбітр матчу норвежець Том Овребе не призначив у ворота гостей два очевидних пенальті - у обох випадках гравці "Барселони" зіграли рукою (а не м'яч попав в руку - прим.) у власному штрафному майданчику. Причому другий епізод трапився уже після рахунку 1:1.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. 1/2 фіналу. Матч-відповідь

"Челсі" (Лондон, Англія) - "Барселона" (Барселона, Іспанія) - 1:1 (1:0)

Лондон. "Стемфорд Брідж"
Арбітр: Том-Хеннінг Овребе (Норвегія)

"Челсі": Чех, Босінгва, Алекс, Террі, Ешлі Коул, Баллак, Ессьен, Анелька, Лемпард, Малуда, Дрогба (Беллетті, 71)

"Барселона": Вальдес, Алвес, Піке, Туре, Абідаль, Хаві, Бускетс (Кркіч, 86), Кейта, Мессі, Ето`о (Сілвіньо, 90), Іньєста (Гудьонсен, 90)

1:0 Майкл Ессьєн, 9 (зльоту з 23-х метрів поклав м'яч у ліву "дев'ятку")
1:1 Андрес Іньєста, 90+3 (Мессі відпасував уздовж штрафного майданчика, Іньєста прийняв м'яч і влучив у праву "дев'ятку")

Попередження: Ессьен, 74, Алекс, 77, Баллак, 90+6; Дрогба, 90+8 - Данні Алвес, 30; Ето`о, 90+1; Іньєста, 90+4
Вилучення: Абідаль, 66 (фол останньої надії)

Статистика матчу

Удари (всього) - 12 : 14
Удари в площину воріт - 4 : 1
Фоли - 16 : 17
Кутові - 6 : 6
Володіння м'ячем - 37% : 63%

"Челсі" хоче "перехопити" Тимощука в "Баварії"

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / А.Р.
Спорт 7 травня, 2009, 00:15 4851 10
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 10
  • mplayer mplayer 7 травня, 14:28 Згоден 0 Не згоден 0 не мелите ерунду, остолопы. согласен с "Саша Киев" : забить один гол Барсе и отсиживаться в обороне, надеясь на пенальти или на свою защиту - ГЛУПЕЕ не придумаешь. ХИДДИНК проиграл. Челси играл лучше? Ребята, когда команда ИГРАЕТ, результат соответствует ИГРЕ. А когда забили 1 гол с элементом фарта, а потом НУ НИ ХРЕНАШЕЧКИ толкового не сделали, да разве ж это игра? хоть за Барсу порадовался... вдесятером отыграться против 11 "защитников" - надо уметь. відповісти цитувати Дякуємоспам