"Барселона" і "Реал" втратили очки у чемпіонаті Іспанії (відео)

"Барселона" врятувала очко у "Валенсії"© AFP
Спорт 22 вересня, 2011, 11:02 1419
Каталонці ледве врятувалися від поразки у матчі з "Валенсією", а мадридці не зуміли зламати опір "Расінга".

Лідери іспанського футболу - "Барселона" і "Реал" зазнали очкових втрат у матчах 5-го туру чемпіоната Іспанії.

"Вершкові" не зуміли здамати опір "Расінга" у Сантандері.

Загалом забивши в останніх трьох виїзних матчах (два в чемпіонаті і один в Лізі Чемпіонів) всього один м'яч і показавши в них незмістовний футбол, "Реал" змусив уболівальників почати думати про кризу, яка несподівано негадано прийшла в команду Жозе Моуріньо на самому початку сезону.

А от "Барселона" після феєричної перемоги над "Осасуною" (8:0) втратила очки у виїзному матчі з лідером чемпіонату "Валенсією".

На 12-й хвилині гол у свої ворота забив Ерік Абідаль, який не порозумівся з Вальдесом. Дві хвилини потому каталонцям вдалося відігратися: Мессі вивів на ударну позицію Педро Родрігеса і той блискуче пробив у дальній кут воріт. Але ще до перерви Пабло Ернандес вивів "кажанів" вперед.

"Барселона" відігралася тільки на 77-й хвилині. Мессі вивів Cеска Фабрегаса на побачення з воротарем "Валенсії", і четвірка каталонців відправив м'яч у сітку потужним ударом з лівої ноги.

"Валенсія" закріпилася на першому місці у турнірній таблиці, "Барселона" займає четверту сходинку, а "Реал" посідає сьоме місце.