"Барселона" зазнала нищівної поразки від мексиканців (відео)

"Чівас" - "Барселона" - 4:1© AFP
Спорт 4 серпня, 2011, 11:34 1592
"Барселона" неприємно здивувала своїх уболівальників, поступившись мексиканському "Чівасу" з рахунком 1:4.

Найкраща команда світу каталонська "Барселона" шокувала своїх уболівальників. Діючі переможці Ліги чемпіонів поступилися мексиканському "Чівасу" з розгромним рахунком 1:4.

А це доволі несподіваний результат, хоч гра і носила статус товариської.

У першому таймі для іспанців все складалося добре. Вже на третій хвилині Давід Вілья відправив м'яч у сітку. Повівши в рахунку, каталонці впевнено контролювали хід матчу.

Однак у середині другого тайму футболісти з Гвадалахари забили три м'ячі за 12 хвилин, вирішивши результат матчу. На 60-й і 63-й хвилинах двічі у воротах Фабіо Пінто розписався Марко Фабіан. Через дев'ять хвилин м'яч у ворота "Барси" забив тезка воротаря "Реала" Касільяс. А розгром завершив Вердуско Давіла, реалізувавши пенальті на 90-й хвилині.

Зазначимо, що "Барселона" зазнала другої поразки в рамках передсезонного туру по США. У першому матчі каталонці поступилися "Манчестер Юнайтед". Попереду у "Барси" гра з мексиканською "Америкою".