"Барселона" здобула 15-ту велику перемогу в сезоні (відео)

Мессі і Ко познущались над "Альмерією"© AFP
Спорт 27 січня, 2011, 11:24 1861
У першому півфінальному матчі "Барселона" розгромила аутсайдера Примери "Альмерію" з рахунком 5:0.

Каталонська "Барселона" на 99 відсотків гарантувала собі вихід у фінал Кубка Іспанії. У першому півфінальному матчі каталонці розгромили аутсайдера Примери "Альмерію" з рахунком 5:0.

Ще до перерви підопічні Хосепа Гвардіоли відправили у сітку Естебана Суареса чотири "сухих" м'ячі - дублем відзначився Ліонель Мессі, а ще по одному голу забили Давід Вілья та Педро Родрігес.

У другому таймі "Барселона" продовжувала домінувати, але відзначитися каталонцям вдалося лише раз, коли Сейду Кейта скористався чудовим пасом Мессі.

Відзначимо, що це 15-та велика (з різницею у три м'ячі чи більше) перемога "Барселони" в сезоні. Три розгроми каталонці влаштували суперникам в Королівському Кубку, два - у Лізі чемпіонів і 10 - в чемпіонаті Іспанії.

Цікаво, що у матчі першого кола чемпіонату Іспанії "Альмерія" отримала від "Барселони" вісім "сухих" м'ячів. Прогрес очевидний!