Баскетбол: українські клуби перемагають

Спорт 5 грудня, 2007, 10:50 306
"Азовмаш" і БК "Київ" здобули перемоги в чергових матчах Кубка УЛЄБ. Київський клуб вийшов у лідери своєї групи.

Фрагменти матчу БК "Київ" - "Артланд Дрегонс" - у відеоролику ПРОСПОРТ

Томо Махоріч
УНІАН
Вожак київських "вовків" - Томо Махоріч.
Вболівальники маріупольського "Азовмаша" дочекалися ще однієї перемоги улюбленої команди в Кубку ULEB. У п'ятому турі групового етапу чинні чемпіони України вдома обіграли німецький "Скайлайнерс" - 84:80 (21:20, 19:18, 19:21, 25:21).

З початку поєдинку маріупольці пішли у відрив, але вже у другій чверті німцям вдалося наздогнати підопічних Альгірдаса Бразіса і влаштувати їм справжню боротьбу.

Команди йшли пліч-о-пліч практично до кінця поєдинку.
В результаті "Азовмаш" таки здобув свою другу перемогу в Кубку ULEB. Перша була ще в першому турі. Після п'яти ігор маріупольці четверті в турнірній таблиці.

БК "Київ" у матчі п'ятого туру групового раунду Кубка ULEB також святкував перемогу.

До цього поєдинку БК "Київ" мав однакову кількість очок з німецьким "Артланд Дрегонс", і лише за різницею м'ячів підопічні Томо Махоріча посідали перше місце.

Але після зустрічі цих команд в Києві "вовки" вибилися в одноосібні лідери групи. На велику перерву господарі пішли з перевагою у вісім очок – 43:35.

У другій половині зустрічі кияни збили гостей з пантелику своїм міцним захистом, забезпечивши собі безпечних розрив у рахунку.

У підсумку "вовки" перемогли "драконів" з рахунком 87:66 (22:18, 21:17, 26:11, 18:20).