БАТЕ, ЦСКА та "Зеніт" вийшли у плей-оф Ліги Європи (відео)

БАТЕ вже у 1/16 фіналу© uefa.com
Спорт 5 листопада, 2010, 10:46 2556
Три команди з пострадянського простору, серед яких поки немає українських, достроково вийшли у 1/16 фіналу Ліги Європи.

Відразу три команди з пострадянського простору достроково після четвертого туру вийшли у 1/16 фіналу Ліги Європи. Це російські "Зеніт" і ЦСКА та білоруський БАТЕ. Окрім того, ще один крок назустріч наступній стадії зробили київське "Динамо" та харківський "Металіст".

Російські клуби своєю грою у Лізі Європи доводять, що вони гідні виступу у Лізі чемпіонів. І ЦСКА і Зеніт виграли усі матчі в групі і мають по 12 очок. Команди забивають не менше трьох м'ячів за гру. ЦСКА вперше пропустив лише у четвертому турі. "Зеніт" пропускає в кожному матчі, але при цьому щоразу впевнено перемагає.

ЦСКА удома переміг "Палермо" з рахунком 3:1. Гості забили першими, але ще до перерви залишились у меншості. На початку другого тайму ЦСКА шокував гостей, забивши три м'ячі за сім хвилин - на 47-й відзначився Кейсуке Хонда, а на 50-й і 54-й дуплетом вистрілив Томаш Нецид.

"Зеніт" ледве не втратив перемогу у Спліті. Росіяни забили три м'ячі у ворота "Хайдука", після чого розслабилися і пропустили двічі. Однак на більше хорватам не вистачило часу. У складі росіян відзначилися Іонов (31 хвилина), Хусті (47 хвилина) і Розіна (50 хвилина). Цікаво, що "Зеніт" випереджає "Андерлехт" і АЕК на 8 (!!!) очок.

БАТЕ удома переміг молдовський "Шериф" з рахунком 3:1, і, набравши в чотирьох матчах 10 очок, за два тури до фінішу групового етапу забезпечив собі участь у плей-оф. У складі переможців по разу відзначилися Віталій Родіонов, Олександр Павлов і Ренан Брессан.

2 грудня БАТЕ приймає київське "Динамо" - у цьому матчі ймовірно визначиться переможець групи Е. Нагадаємо, що гра у Києві завершилась з рахунком 2:2.

Поляки розгромили найбагатшу команду світу (відео)