БАТЕ - Шахтар - 0:7. Рекордна перемога України у Лізі чемпіонів

21:45 БАТЕ - Шахтар / Фото: prosport.tsn.ua

Відбувся матч третього туру Ліги чемпіонів між білоруським БАТЕ та донецьким "Шахтарем".

СТАТИСТИКУ МАТЧУ БАТЕ - ШАХТАР І ВІДЕО ГОЛІВ ДИВІТЬСЯ ТУТ

23:40   До речі, це рекордна перемога українських команд у груповому турнірі Ліги чемпіонів
90+3'   ФІНАЛЬНИЙ СВИСОК! Шахтар здобув феєричну перемогу і піднявся на друге місце у групі Н. А першу сходинку зберіг "Порту", здолавши вдома "Атлетік"
82'   тепер Луїсу належить суперрекорд Ліги чемпіонів. 5 голів у одному матчі. Раніше більше чотирьох не забивали
82'   Адріано сам пенальті заробив і сам же його реалізував
82'   ГООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ
66'   стійка врятувала БАТЕ після удару головою Адріано
60'   дають донеччани грати БАТЕ, але "трактористи" атакують дуже просто, і оборона "Шахтаря" легко читає ці атаки
46'   Луческу зробив усі заміни. А керманич БАТЕ - дві
45+1'   перерва! Чекаємо рекорду у другому таймі. А більше й чекати нічого
44'   Шевчук прострілив, а Адріано забив свій четвертий гол
44'   ГООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ
40'   Шевчук прострілив, м'яч застряг в ногах захисника, але на підборі Луїс Адріано - чіткий удар в кут
40'   ГООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ
36'   Шевчук проходить по лівому флангу і прострілює на Адріано, який в дотик відправляє м'яч в ворота
36'   ГООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ
35'   двоє "гірників" виходять на голкіпера і спокійно розбираються в ситуації: Тайсон віддає на Дугласа Косту, який вражає порожні ворота
35'   ГООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ
34'   ще раз збив Чернік Тейшейру у штрафному майданчику, але арбітр не став призначати ще один пенальті. Хоча фол був 100 відсотковим
27'   контра Шахтаря. Тейшейра виходить сам на сам, прокидує м'яч мимо Черника, а голкіперу нічого не залишається, як збити Торшера. Пенальті реалізував Адріано
27'   ГООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ
17'   Срна вибив м'яча з порожніх воріт. А було б же 1:1
11'   Тайсон поробовся за м'яч і скинув на хід Тейшейрі. Той переграв голкіпера і відправив м'яч у порожні ворота
11'    ГООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ
21:00   нагадаємо, що у другому турі ЛЧ "Шахтар" не втримав перемогу у грі з "Порту", а БАТЕ сенсаційно здолав "Атлетик"
21:00   протистояння БАТЕ з українськими клубами: +0=1-1; м'ячі 3-6. "Трактористи" у сезоні 2010/11 двічі зіграли з "Динамо" у Лізі Європи. У Києві були сенсаційні 2:2, а в Мінську кияни розгромили БАТЕ (4:1)
21:00   протистояння "Шахтаря" з білоруськими клубами: +0=0-1; м'ячі: 1-2. Єдина зустріч "гірників" з білорусами відбулася 29 червня 1996 року. У Кубку Інтертото "Шахтар" програв команді "Атака-Аура" з рахунком 1:2
21:00   раніше БАТЕ та "Шахтар" не зустрічалися
21:00   у третьому турі Ліги чемпіонів prosport.tsn.ua покаже прямі трансляції трьох матчів, які відбудуться 21 жовтня. О 21:45 дивіться гру БАТЕ - ШАХТАР
21:00   вітаємо у онлайн-центрі ТСН.ua

БАТЕ - Шахтар - 0:7. Відео-огляд матчу