"Баварія" і "Челсі" вийшли у плей-оф Ліги чемпіонів

Після чотирьох турів "Челсі" і "Баварія" виграли всі матчі у своїх групах.

Мюнхенська "Баварія" та лондонський "Челсі" гарантували собі путівки до плей-оф Ліги чемпіонів за два тури до завершення групового турніру. Після чотирьох турів обидві команди виграли всі матчі у своїх групах.

"Баварія" розгромила на виїзді румунський ЧФР Клуж з рахунком 4:0. Хет-трик оформив Маріо Гомес і ще один м'яч забив Томас Мюллер. Українець Анатолій Тимощук відіграв весь матч у півзахисті.

У іншому матчі квартету Е "Рома" на виїзді перемогла "Базель" і вийшла на друге місце у групі.

"Челсі" оформив перепустку до наступного раунду у матчі з московським "Спартаком". У першому таймі "Стемфорд Брідж" не побачив голів, але у другому український воротар Андрій Дикань пропустив чотири м'ячі - по одному від нападників Анелька і Дрогба і два від захисника Браніслава Івановича. Москвичі забили гол престижу за чотири хвилини до закінчення матчу. Відзначився Нікіта Баженов.

У іншому матчі групи марсельський "Олімпік" розтрощив "Жиліну" з рахунком 7:0 на її полі та став автором найбільшої виїзної перемоги в історії Ліги чемпіонів. Тепер у французів і росіян по шість очок. Ймовірно, вирішальним у боротьбі за друге місце буде їх матч у Москві, що відбудеться 23 листопада.