Фантастичний гол Роббена вивів "Баварію" у півфінал Ліги чемпіонів (відео)

Ар'єн Роббен вивів "Баварію" у півфінал© AFP
Спорт 8 квітня, 2010, 02:10 2856 4
"Баварія" та ліонський "Олімпік" програли матчі-відповіді, однак виявилися сильнішими за сумою двох зустрічей.

Мюнхенська "Баварія" і ліонський "Олімпік" склали другу півфінальну пару Ліги чемпіонів. Німецька та французька команди програли матчі-відповіді, однак виявилися сильнішими за сумою двох зустрічей.

"Баварія" поступилася "Манчестер Юнайтед" на виїзді. У першому таймі англійці забили три м'ячі, на які німці відповіли одним. Відзначилися Даррон Гібсон, двічі Нані, а за дві хвилини до кінця першого тайму Івіца Оліч.

У другому таймі "манкуніанці" дещо знизили тиск на ворота гостей, та й з 50-ї хвилини англійці грали у меншості - за другу жовту картку поле покинув Раффаель. Німці успішно скористалися чисельною перевагою. На 74-й хвилині після подачі кутового Арьєн Роббен точним ударом з льоту відправив м'яч у ворота, які захищав ван дер Сар. У час, що залишився, "МЮ" не мав шансів, щоб забити необхідний четвертий гол.

Нагадаємо, що перший матч між цими командами завершився перемогою "Баварії" з рахунком 2:1. Таким чином, незважаючи на поразку в матчі-відповіді, "Баварія" пройшла у півфінал за рахунок більшої кількості м'ячів, забитих на чужому полі.

В іншій чвертьфінальній парі зустрічалися французькі "Бордо" і "Олімпік" (Ліон). Господарі виграли з рахунком 1:0, але за сумою двох зустрічей у півфіналі гратимуть футболісти "Олімпіка", які в першому матчі перемогли з рахунком 3:1.

Єдиний гол на 45-й хвилині забив Маруан Шамах. Наприкінці другого тайму Вендел і Плашил могли вивести "Бордо" у півфінал, однак голкіпер ліонців Льоріс рятував свою команду.

Таким чином, у півфіналах головного європейського турніру "Барселона" зіграє з "Інтером", а "Баварія" з "Олімпіком".