Баварія - Манчестер Сіті - 1:0. Дотисли у Мюнхені

21:45 Баварія - Манчестер Сіті / Фото: prosport.tsn.ua

Німецька "Баварія" перемогла англійський "Манчестер Сіті" у матчі першого туру Ліги чемпіонів.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ
Група E. 1 тур

Мюнхен. "Альянц Арена"
Арбітр: Альберто Ундіано Мальєнко (Іспанія)

1 - 0
   1:0 Джером Боатенг, 90'
СТАТИСТИКУ МАТЧУ БАВАРІЯ - МАНЧЕСТЕР СІТІ ДИВІТЬСЯ ТУТ

30 вересня Баварія поїде в Моску до ЦСКА, а Сіті примайтиме Рому.
90+3'   все! Баварія вириває перемогу над Манчестер Сіті і бере перші три очки у групі.
90'   три хвилини компенсував іспанський рефері
    домучила Баварія МанСіті. Джером Боатенг ударом в дев'яточку, скоріш за все, знімає питання в цій грі.
90'   ГОООООООЛЛЛЛ!!!
82'   Роббен тут, Роббен там. Ліз Ар'єн до володінь Харта, Демікеліс став на його шляху. Потім старався намалювати пенальті. Акторська майстерність підвела.
76'   знімає Гвардіола Мюллера. Роббен виходить.
74'   Агуеро змінює Джеко
73'   катають мяч по полю команди. Зовсім не спішать радувати вболівальників голами.
60'   апелюють гравці Баварії до рефері, мовляв Фернандіньо підіграв собі рукою після подачі кутового. Так, на повторі чітко видно, як бразилець не прибрав руку.
58'   перша заміна. Насрі йде на відпочинок. Мілнер у грі.
54'   не балують команди видовищем. У другому таймі навіть заспокоїлися. Фінальний штурм буде? Чи можна йти спати?
52'   капіта взявся за справу. Лам пробив здалеку, низом, та дуже слабо. Харт стриьну за сферою, а вона пострибала біля стійки.
49'   душить Сіті господарів, та поки марно. Живуча Баварія не підпускає городян близько до Нойєра. бережуть, як зіницю ока.
46'   другий тайм почався. Без замін команди йдуть у бій
45+1'   ПЕРЕРВА
45+1'   Баварія проводить її у атаці, але нічого досягти не змогла.
45'   лише хвилину компенсовує рефері
45'   Компані договорився - і йому картка.
41'   перший гірчичники. Джеко заробив
36'   провал у центрі оборони англійців. Левандовськи з-за спин захисників вистрибнув до Харта, змістився ліворуч - Джо прослідував за ним і закрив кут. Роберт б'є, але в зовнішній бік сітки.
32'   знову Харт вступає у гру. Тепер Алаба бив з-за меж штрафного - не дуже сильний удар вийшов у Давида. Але мюнхенці продовжили наступ - Сіті у потугах відбився.
30'   півгодини минуло. За моментами краще виглядає Баварія. Але Сіті не дає слабинку, хоча поки особливої загрози для Нойєра не створив.
22'   тепер Харт рятує після удару Левандовськи. Все ближче мюнхенці до того, щоб розмочити ворота Джо і Ко.
19'   Мюллер! Головою мітив під поперечину! Харт тягне! Ось так-так. Баварія зубки точить.
17'   Баварія створила один момент і затихла. МанСіті продовжує контролювати м'яч.
14'   Джеко небезпечно пробивав у ближній кут - Нойєр на місці.
13'   шукають шпарини городяни. Як маслом намазують собі дорогу до володінь Нойєра
10'   мюнхенці відмінно обороняються. Не дозволяють супернику навіть половину поля перейти.
6'   Алонсо грубо постелився у підкаті, зупиняючи прохід Фернандіньо. Поки словесно попереджає футболіста головний арбітр
3'   тиснуть господарі. Не дають відпочити "городянам". "Сіті" вже так тиснув "Арсенал" у чемпіонаті Англії, але хто забив першим, здогатайтеся самі.
1'   Гвардіола затамував подих... Звісно, 1:0 це вам не 0:0. Але інтрига триває.
1'   і мюнхенці вже шокують гостей! Томас Мюллер вискочив на побачення з Джо Хартом, але не зміг пробити у незахищений кут воріт. М'яч полетів у зовнішній бік сітки.
21:45   ПОЧАЛИ!
21:43   суперники виходять на поле. Слухаємо гімн Ліги чемпіонів
21:40   готуються команди у підтрибунному приміщенні до виходу на поле. Справжня битва очікує на сьогодні.
15:15   у сезоні 2011/12 "Баварія" і МС виграли домашні матчі з однаковим рахунком 2:0. А восени 2013 року "Баварія" перемогла у Манчестері з рахунком 3:1, а "Сіті" виграв матч у Мюнхені з рахунком 3:2
15:15   втретє за останні чотири сезони жереб зводить ці команди у груповій стадії ЛЧ. На сьогоднішній день зберігається паритет: по дві перемоги
15:15   о 21:45 проведемо онлайн-репортаж суперматчу БАВАРІЯ - МАНЧЕСТЕР СІТІ: битва чемпіонів Німеччини та Англії
15:15   у середу, 17 вересня, Проспорт розпочинає серію онлайн-трансляції матчів Ліги чемпіонів
15:15   вітаємо у онлайн-центрі ТСН.ua

Баварія - Манчестер Сіті - 1:0. Відео матчу