"Баварія" набирає обороти

Спорт 27 вересня, 2007, 14:54 245
Мюнхенська "Баварія" після крупної перемоги над "Енергі" закріпила своє лідируюче положення в Бундеслізі.

У сьомому турі чемпіонату Німеччини з футболу мюнхенська "Баварія" розтрощила" "Енергі" з Котбусу – 5:0.

Хоч в першому таймі команді Хітцфельда і не вдалося забити хоча б один гол, зате у другому вони це зробили п'ять разів. Хет-триком відзначився Мирослав Клозе, який довів рахунок забитих м'ячів в цьому сезоні до восьми. По разу відзначилися Тоні та Демікеліс

Після цієї перемоги "Баварія" відірвалась від переслідувачів на три очки, а клуб "Енергі" залишився на останньому місці.
На друге місце вийшов леверкузенський "Байєр", після гостьової перемоги над "Нюрнбергом" – 2:1. Вирішальний гол на 76-й хвилині зустрічі забив швейцарець Барнетта

Третє місце на даний момент ділять "Шальке" і "Гамбург", відстаючи від "фармацевтів" на один пункт.