"Баварія" вийшла у фінал Ліги чемпіонів (відео)

Оліч оформив хет-трик© uefa.com
Спорт 28 квітня, 2010, 08:42 1769
Мюнхенська "Баварія" розгромила ліонський "Олімпік" і стала першим фіналістом Ліги чемпіонів.

Хет-трик Івици Оліча вивів мюнхенську "Баварію" у фінал Ліги чемпіонів. Гра у Ліоні завершилась з рахунком 0:3 на користь німців, які 22 травня вийдуть на поле стадіону "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді.

Українець Анатолій Тимощук участі в матчі не брав, оскільки захворів і залишився у Мюнхені.

Футболісти "Олімпіка" відразу ввімкнули максимальні швидкості, однак "Баварія" виявилася готовою до такого початку. Гості двічі ледве не покарали французів у контратаках. На 2-й хвилині Оліч обікрав на правому фланзі Кріса й виклав м'яча Томасу Мюллеру, який не влучив у ворота, а згодом Моллер не зміг як слід розпорядитися м'ячем після прострілу Ар'єна Роббена.

Натомість французи підібратися до воріт Бутта не могли. А на 26-й хвилині "Олімпік" пропустив. Роббен віддав на хід Мюллеру, той увійшов до карного майданчика й відпасував на Оліча, а хорват відкрив рахунок у грі.

Шанс відігратися "левам" випав через п'ять хвилин. Лісандро з правого флангу виконав м'яку передачу на дальню стійку, звідки Мічел Бастос з метра пробив у протихід Бутту, але не влучив у ворота.

На початку другого тайму рахунок ледь не зрівняв Бафетімбі Гоміс - його удар пролетів в сантиметрах над поперечиною.

А на 60-й хвилині "Олімпік" залишився у меншості. Капітан "левів" Кріс за кілька секунд отримав дві жовті картки (першу за порушення правил, а другу - за те, що аплодував арбітру), залишивши свою команду в меншості.

А через 8 хвилин Оліч отримав передачу від Хаміта Алтинтопа й вдруге змусив господарів виймати м'яча з сітки воріт.

Французи змірилися із завершенням боротьби у Лізі чемпіонів, а німці почали грати у своє задоволення. Підопічні ван Галя створили ще з десяток класних моментів, однак відзначилися лише раз, коли все той же Оліч після навісу Філіппа Лама головою оформив хет-трик у матчі.

Суперником "Баварії" у фіналі турніру буде переможець пари "Барселона" - "Інтер" (після першого матчу 1:3).

Моурінью відмовився від тренування на "Камп Ноу"