"Баварія" знищила "Спортінг"

Спорт 26 лютого, 2009, 00:31 524
"Баварія" феєрично перемогла "Спортінг" і фактично забезпечила собі путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Цей день уболівальники "Спортінга" запам'ятають надовго. Заповнені трибуни, відчуття свята і такий шокуючий результат.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, якби не ляп португальських захисників. М'яч "привезли" собі центральні оборонці "біло-зелених", що буквально зіткнулися лобами в 30 метрах від воріт в той момент, коли на них з м'ячем йшов Франк Рібері. Пробігши повз опонентів, француз відправив м'яч між ніг Тьягу.

А ось у другому таймі німці повністю переграли суперників. Другий гол забив Міро Клозе (влучний удар головою), третій, - знов Рібері з пенальті за фол на Ламі. А в останній десятіхвилинці слово взяв Лука Тоні: італієць спочатку пробив в протихід воротареві, а згодом покарав Тьягу, який задалеко відпустив від себе м'яч.

Фінальний свисток Бертрана Лаєка зафіксував надвпевнену перемогу гостей і тепер футболістам "Спортинга", якщо вони збираються продовжити боротьбу за трофей, доведеться здійснити чудо.

Однак, фактично, переможець двобою вже відомий і гра-відповідь, на мою думку, не більше, ніж проста формальність.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. 1/8 ФІНАЛУ. Перший матч

Ліссабон. "Жозе Алваладе"
Арбітр: Бертран Лаєк (Франція)

"Спортінг" (Ліссабон, Португалія) - "Баварія" (Мюнхен, Німеччина) - 0:5 (0:1)

"Спортінг": Тьягу, Полга, Канейра, Тонел, Феррейра (Перейрінья, 61), Ізмайлов (Вукчевич, 60), Рошембак, Моутінью, Романьолі, Дерлей (Джало, 71), Лієдсон
"Баварія": Рензінг, Лусіо (Буйтен, 79), Демикеліс, Лам, Оддо (Лелль, 67), Рібері, Зе Роберто, Ван Боммель, Тоні, Клозе, Швайнштайгер (Алтинтоп, 71)

Голи: Рібері, 42 - 0:1, Клозе, 57 - 0:2, Рібері, 63 - 0:3 (пенальті), Тоні, 84 - 0:4, Тоні, 90 - 0:5
Попередження: Тонел, 45, Перейрінья, 80 - Ван Боммель, 31