"Байєр" - "Металіст" - 2:0. Ганьба харків'ян

"Байєр" - "Металіст" - 2:0© metalist.ua
Спорт 24 лютого, 2011, 22:02 4348 8
Харківський "Металіст" програв на виїзді "Байєру" з рахунком 0:2 і вилетів з Ліги Європи.

У Леверкузені на "Бай-арені" завершено матч у відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи між місцевим "Байєром" і "Металістом".

Німці володіли перевагою протягом усього матчу, забивши два м'ячі у ворота Дишленковича.

"Металіст" же знову провалився в обороні, при цьому харків'яни бездарно виглядали у атаці. Зіркові новачки Крістальдо і Бланко не показали нічого вартого!

0:6 за підсумками двох матчів - ганебна поразка "Металіста" у Лізі Європи.

Ліга Європи. 1/16 фіналу

Матч-відповідь

Леверкузен. "Бай-Арена"
Головний арбітр: Вільям Коллам (Шотландія)

БАЙЄР-04 (Леверкузен, Німеччина) - МЕТАЛІСТ (Харків, Україна) - 2:0

Байєр: 1. Адлер - 27. Кастро, 2. М. Фрідріх, 2. Швааб, 17. Віда - 8. Л. Бендер (23. Відаль, 46), 13. Баллак - 6. Рольфес (26. Кампл, 64) - 31. Р. Йоргенсен, 11. Кісслінг, 10. Ренато Аугусто (20. Да Кошта 64)

Металіст: 81. Дишленкович - 15. Фініньо, 30. Папа Гуйє, 22. Обрадович, 2. Романчук - 5. Шелаєв, 10. Клейтон (Воробей, 76) - 23. Бланко, 77. Тайсон (7. Валяєв, 57), 11. Олійник - 33. Девич (21. Крістальдо, 57)

ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК

90+2 хв: черговка контратака німців. Йоргенсен вирішив бити сам і пробив в руки Дишленковичу

89 хв: Шелаєв привіз небезпечний штрафний. Б'є Баллак і Дишленкович ловить м'яч

85 хв: 100-відсотковий момент не реалізовують німці. Після передачі з глибини поля Кісслінг на льоту прийняв м'яч, переправивши на Кампла. Перед словаком були порожні ворота, але він примудрився схибити

81 хв: Да Кошта пошив у дурнях двох захисників і воротаря, але після його удару м'яч пролетів поруч зі стійкою

80 хв: Гравці "Металіста" відверто виглядають хлопчиками для биття. Згадаймо слова Мирона Маркевича, що "Металісту" вже нецікаво у Лізі Європи. Пане Мироне Богдановичу, у Лізі чемпіонів з такою грою робити нічого. До цього ж туди ще треба потрапити

73 хв: "Металіста" на полі не видно. Грають ще гірше, ніж у домашньому матчі

Баллак забив історичний перший гол після повернення в "Байєр"

70 хв: Да Кошта справа віддав прекрасну передачу у центр штрафного майданчика і неприкритий Баллак потужним ударом увігнав м'яч в сітку

63 хв: захисник вибив м'яч з-під ноги Відаля і сфера відскочила на Йоргенсена. Данець цілився, але не влучив у ворота

60 хв: Крістальдо отримав прекрасний пас від Бланко, обіграв воротаря і забив. Однак арбітр не зарахував гол через сумнівний офсайд

58 хв: Фініньо вивів віч-на-віч з воротарем Крістальдо. Аргентинець пробив і м'яч від ноги захисника полетів на кутовий

52 хв: Папа Гуйє вже не вперше завис у захисті після передачі Баллака. Рольфес відірвався від захисника і прекрасно пробив з льоту. На щастя, м'яч пройшов поруч зі стійкою

52 хв: німці продовжують контролювати хід гри

47 хв: однак у наступній атаці німці відкрили рахунок. Сімон Рольфес уникнув офсайду і холоднокровно переграв Дишленковича

46 хв: другий тайм почався з небезпечної атаки німців Кастро прорвався по лівому флангу, пройшов захисника і потужно пробив у блихній кут. Дишленкович на місці

Статистика 1-го  тайму

Удари: 4 - 3
Удари в площину воріт: 2 - 2
Кутові: 4 - 4
Офсайди: 4 - 0
Фоли: 5 - 3

Початок матчу був за німцями. "Фармацевти" не реалізували два виходи на ворота Дишленковича. Крім того, змарнували ще кілька непоганих моментів. У середині тайму гра заспокоїлася, але німці не підпускають гостей у свій штрафний майданчик. У харків'ян багато помилок в обороні.

45 хв: арбітр дає свисток на перерву

42 хв: два кутових біля воріт харків'ян і після другого Дишленкович грає на виході і забирає м'яч в руки

41 хв: Йоргенсен змістився з лівого флангу в центр і завдав сильного удару. Дишленкович відбив м'яч на кутовий

35 хв: у останні хвилини територіальна перевага на боці харків'ян, але футболісти у жовтому контролюють м'яч на своїй половині поля

26 хв: після навісу Хав'єра м'яч потрапив у руку Арне Фрідріха. Арбітр показав на кутовий, з якого харків'яни дивідендів не отримали

21 хв: Йоргенсен, отримавши м'яч у штрафному майданчику харків'ян підіграв собі рукою

19 хв: Девич небезпечно пробив з гострого кута і Адлер, проявивши дива реакції, відбив перед собою. Тайсону не вдалося добити м'яч у сітку

16 хв: після подачі кутового у воротарському майданчику утворилась паніка і Фрідріх не влучив у ворота з двох метрів

15 хв: Аугусто прострілив з лівого флангу і від захисника м'яч пішов на кутовий

13 хв: після кутового Девич намагався пробити по воротах. Його удар заблокував захисник. М'яч потрапив до Тайсона, але бразилець відпустив його за лінію поля

7 хв: перша непогана атака пройшла у харків'ян. Девич наносив удар з лінії штрафного. М'яч полетів в руки Адлеру

6 хв: ще один провал у обороні харків'ян і Рольфес якимсь дивом, ім'я якому Обрадович, не проштовхнув м'яч у ворота

5 хв: Рольфес по центру вийшов віч-на-віч з Дишленковичем. І воротар виграв мікродуель у форварда

3 хв: гра розпочалась у повільному темпі

19:58. Команди вже на полі. Звучить гімн Ліги Європи

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 8
  • витька витька 24 лютого, 23:29 Згоден 2 Не згоден 1 так они ж уроды по супер пупер плану ярославского( обосрать сурков) спецыально слили матчи немцам, типа динамо усрется на 3 фронта рубиться и они 2 место в чемпионате завоюют само динамо обогнать хотят, еще недорос металист до машины динамо, им нужно пол южной америки перетрусить, тренеров хренову кучу поменять чтоб достичь успехов шахтера, короче ярославскому до ахметова далеко. відповісти цитувати Дякуємоспам