Київський "Арсенал" весняну частину чемпіонату розпочав з перемоги.

"Арсенал" Київ - ФК "Харків" - 1:0 (1:0)

"Арсенал": Рева, Хомин, Шершун, Матюхін, Симоненко, Єщенко, Закарлюка (Джакобія, 88), Кузнєцов (Заваров, 90), Євсєєв, Дос Сантос (Гусєв, 75), Мазілу
ФК "Харків": Стойко, Фартушняка, Панковец, Чеберячко, Комарницький, Козоріз, Козюберда (Ксенз, 67), Гунчак, Іванов, Мілько (Рібейро, 80), Кабанов

Голи: Мазілу, 12 - 1:0
Попередження: Євсєєв, 21, Хомін, 65

Недільний ігровий день вісімнадцятого туру чемпіонату України починали "Арсенал" і "Харків". Обидві команди показували в цьому сезоні дуже нестабільну гру Каноніри до цього матчу займали 12-те місце в турнірній таблиці, а у харків'ян справи були зовсім жахливі - остання сходинка.

Футболісти "Арсеналу" з перших хвилин позначили свою територіальну і ігрову перевагу. Канонірам знадобилося всього дванадцять хвилин, щоб відкрити рахунок у матчі. Мазілу на швидкості переграв оборонця і потужно пробив в ближній кут, голкіпер не встиг зреагувати.

Харків'яни спробували відразу ж відповісти. Гунчак зарядив по воротах з-за меж карного майданчику, але потрапити в дальній кут, куди він, швидше за все, і цілився, так і не зумів.

Згодом господарі обрушили на ворота суперника ряд небезпечних атак. В одній з чергових атак у виконанні футболістів "Арсеналу" знову дуже недбало зіграла оборона харків'ян. Мазілу вкотре залишився сам перед воротами суперника і влучно пробив. М'яч йшов точно в "дев'ятку", але Стойко продемонстрував чудеса реакції і зумів парирувати вистріл румуна у стрибку.

Другий там нічим не відрізнявся від перших 45 хвилин. Господарі поля атакували, а гості майже весь час проводили в обороні. На шістдесят третій хвилині рахунок у матчі міг стати і 2:0. Закарлюка зарядив по воротах з досить гострого кута, голкіпер не зреагував на постріл, однак захисники підстрахувати Стойко і винесли сферу з лінії воріт. Футболісти "Арсеналу" створили ще кілька небезпечних моментів, але більше вразити ворота не змогли. Підсумок зустрічі - перемога господарів поля.

Черновецький спростував купівлю ФК "Арсенал"