Бджоли зупинили матч чемпіонату світу з футболу

Матч Мексика - Сальвадор зупинили бджоли© AFP
Спорт 12 жовтня, 2009, 13:22 2455 2
Рій бджіл спустився на поле під час матчу відбору на ЧС-2010 між збірними Мексики та Сальвадору.

Матч відбіркового турніру чемпіонату світу з футболу-2010 року між збірними Мексики і Сальвадора був перерваний через нашестя бджіл.

На третій хвилині зустрічі рій бджіл спустився до воріт збірної Сальвадору, і працівникам стадіону знадобилося шість хвилин, щоб розігнати комах. Для розгону носіїв меду були використані вогнегасники.

Повідомляється, що ніхто з футболістів не постраждав.

Зазначимо, що матч Мексика - Сальвадор відбувся в ніч з 10 на 11 жовтня в Мехіко на стадіоні "Ацтека". Зустріч завершилася перемогою мексиканців з рахунком 4:1, і вони завоювали путівку у фінальну стадію ЧС-2010.

Крім Мексики участь в чемпіонаті світу з команд групи КОНКАКАФ (Північна Америка, Центральна Америка і Карибський басейн) забезпечила собі збірна США. За ще одну путівку на ЧС-2010 борються Коста-Ріка (15 очок) і Гондурас (13 очок).

В останньому турі костариканців зіграють на виїзді з США, а Гондурас відправиться в гості до Сальвадору. Збірна, яка посяде четверте місце, проведе стикові матчі з командою з Південної Америки.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / А.Р.