Бекхем провів перший матч у Серії А

Спорт 12 січня, 2009, 08:40 853
Британський футболіст Девід Бекхем вийшов в основному складі "Мілана" у матчі проти "Роми", проте не зміг допомогти своєму клубу здобути перемогу.

Матч 18-го туру італійської Серії А між "Ромою" та "Міланом" закінчився внічию – 2:2. Дублі забили молодий бразилець Пато і форвард з Чорногорії Мірко Вучинич. Девід Бекхем провів перший офіційний матч за "россо-нері", з'явившись на полі у стартовому складі "Мілана".

Англієць впевнено виглядав впродовж усього матчу і створив кілька гольових моментів своїми прострільними передачами з правого флангу. На 89-й хвилині він був замінений на центрального півзахисника Матьє Фламіні.

Вихід Бекхема на поле у стартовому складі став несподіванкою, оскільки в суботу тренер "Мілана" Карло Анчелотті заявив, що Бекхем, який не грав протягом двох місяців, не готовий провести на полі цілий матч.

Нагадаємо, що Бекхем, гравець американського клубу "Лос-Анджелес Гелаксі", був відданий в оренду "Мілану" на період міжсезоння в США і гратиме за італійську команду протягом двох місяців

Лідер італійської першості "Інтер" не зміг переграти "Кальяні" – 1:1, "Ювентус" обіграв" "Сієну" – 1:0, "Фіорентина" сенсаційно поступилася вдома "Лечче" – 1:2, а майбутній суперник "Металіста" у Кубку УЄФА генуезька "Сампдорія" у гостях уклала мир з "Удінезе" – 1:1.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / К.К.