"Бенфіка" – "Мілан": бойова нічия

Італійський "Мілан", зігравши внічию в Лісабоні з "Бенфікою", достроково забезпечив собі вихід до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з групи D.

Коли на стадіоні "Да Луж" прозвучав фінальний свисток матчу "Бенфіка" – "Мілан", який закінчився нічийним результатом 1:1, "орли" все ще зберігали шанси на вихід з групи, однак після того, як "Селтік" у доданий арбітром час забив гол "Шахтарю", у "Бенфіки" тепер немає шансів посісти друге місце.

Гості вже після чверті години гри в Лісабоні повели в рахунку. "Мілан" позиційно атакував лівим флангом, проте динаміку епізоду вмить змінив Кака, який розумним пасом знайшов Андреа Пірло, який фірмовим крученим ударом з дальньої дистанції відправив м'яч у ворота.

Через три хвилини Пірло трохи не організував ще один гол - після його подачі зі штрафного Петі зрізав м'яч в свої ворота, але Кім виявився на місці.

"Бенфіка" зуміла зібратися і відповісти на 20-й хвилині. Після розпасовки між Руєм Коштою і Константіносом Кацуранісом, м'яч опинився у Максі Перейри, той прокинув його повз Дженнаро Гаттузо і потужним ударом з-поза меж штрафної транзитом від штанги вразив ворота Діди.

Після цього гола пішов відкритий футбол - Давід Луїс у підкаті не дав завершити Кака контратаку, а Крістіан Родрігес упустив два моменти для взяття воріт гостей. На 38-й хвилині тільки своєчасне втручання Кахи Каладзе врятувало "Мілан" від гола Перейри.

Темп гри у другому таймі помітно впав, проте у рядах господарів виділявся Руй Кошта, який грав проти свого колишнього клубу з подвоєною мотивацією. Колишній лідер збірної Португалії продемонстрував весь свій арсенал трюків і хитрощів, проте по-справжньому гра пожвавилася лише під саму завісу матчу.

Діда зробив пару нервових сейвів, а на останній хвилині Кака, увірвавшись в штрафну, завдав неточного удару.

Тепер "Бенфіці" для того, щоб фінішувати в групі третіми і отримати місце в Кубку УЄФА, треба обіграти "Шахтар" у Донецьку у наступний вівторок. "Мілану" же у грі з "Селтіком" вистачить і нічиєї, щоб фінішувати першим в групі D.