"Бенфіка"- "Ворскла": полтавчани зазнали фіаско

"Бенфіка"- "Ворскла": полтавчани отримали фіаско
Спорт 21 серпня, 2009, 08:16 1804 2
Повернення "Ворскли" в єврокубки вийшло провальним - полтавчани стартували з поразки 0:4.

У четвер, 20 серпня, відбувся матч першого раунду Ліги Європи між португальській "Бенфікою" і полтавською "Ворсклою". Господарі в цей вечір були сильнішими, про що й говорить підсумковий рахунок на табло.

Ліга Європи. Перший раунд. Перший матч

"Бенфіка" (Португалія) – "Ворскла" (Україна) - 4:0

Гол: Ді Марія (33); Кардосо (55-пен.); Савіола (57); Велдон (77)

Попередження: Шафер (38); Рамірес (84) - Ярмаш (39); Кулаков (45); Даллку (49); Янузі (73)

Лісабон. Стадіо Да Луш.

Арбітр: Дарко Чеферін (Словенія)

Бенфіка: Кім; Шаффер, Давид Луіш; Луізао; Аморім; Хаві Гарсія; Коентрау (Рамірес, 62); Аймар; Ді Марія; Савіола (Пейшото, 80); Кардосо (Велдон, 74)

Ворскла: Долганський, Ярмаш (Безус, 60); Мєдвєдєв; Даллку; Цуррі; Красноперов; Деспотовскі; Кулаков; Маркоскі (Чичиков, 87); Єсин; Сачко (Янузі, 46)

Полтавчани пропускали наступним чином:

33-а хвилина. 1:0. Цуррі впускає Ді Марію, який проривається до воріт і легко перекидає Долганського.

55-а хвилина. 2:0 Савіолу збили в штрафному майданчику. А Кардосо впевнено пробив пенальті.

57-а хвилина. 3:0. Кардосо легко накрутив Даллку і прострілив - Савіола в дотик пробиває привабливо для воротаря.

77-а хвилина. 4:0 Мєдвєдєв затримався, дозволив свіжому Велдону опинитися один на один з Долганським. Підсумок був сумний для "Ворскли" - четвертий пропущений гол.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uaSport.net / Н.З.