Бертольо відзначився дублем у першій грі за "Динамо"

Факундо Бертольо© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 16 червня, 2010, 11:00 2023 1
Футболісти київського "Динамо"  провели двосторонню гру, в якій забили дев'ять м'ячів.

На четвертий день підготовчого збору футболісти київського "Динамо" провели двосторонню гру. Все було, як в офіційному матчі - інтрига, загострення пристрастей, емоції, палкі суперечки, переможці і переможені.

Для кожного гравця перемогою, в першу чергу - над собою, буде відмінна фізична форма і місце в стартовому складі. А для цього потрібно добре зарекомендувати себе в контрольних матчах, в тому числі й у звітному.

Функції рефері взяв на себе Валерій Газзаєв, по ходу керуючи обома командами, роблячи підказки і зауваження.

Цікаві стартові склади. У першому таймі у "білих" на лівому фланзі вийшла пара Попов-Маграо, а в нападі ударне тріо Мілевський-Бертольо-Шевченко. Перші двоє атакували з глибини поля, а Андрій діяв "на вістрі". У суперників на правому фланзі захисту зіграв номінальний півзахисник Рибалка. Інші претенденти на це місце - Бетао і Єрьоменко - вийшли, відповідно, в центрі захисту і півзахисту.

Шальки терезів хиталися від однієї до іншої команді протягом усієї зустрічі. Проте за рахунку 3:2 на користь "синіх", в складі з переведеним до них у другому таймі Мілевським, Шевченко з партнерами взялися за справу і, наче звіряючись з хронометром, що відлічує інтервал акурат у дві хвилини, забили чотири м'ячі!