"Бешикташ" - "Динамо" - 1:4. Суперперемога!!! Спорт 17 лютого, 21:57
"Динамо" здобуло прекрасну перемогу і фактично забезпечило собі місце у 1/8 фіналу Ліги Європи.

На стамбульському стадіоні "Іненю" завершено матч "Бешикташ" - "Динамо" 1/16 фіналу Ліги Європи.

Динамівці здобули прекрасну перемогу і фактично забезпечили собі місце у 1/8 фіналу.

До сьогоднішньої гри шляхи "Динамо" і "Бешикташа" вже двічі перетиналися у єврокубках. У сезоні 1986/87 знамените "Динамо" Лобановського знищило "Бешикташ" у чвертьфіналі Кубка чемпіонів. А у сезоні 2002/03 динамівці поступились туркам у 1/16 фіналу Кубка УЄФА.

ЛІГА ЄВРОПИ. 1/16 фіналу

Перший матч

Стамбул. "Іненю"

Головний арбітр: Педру Проенса; Асистенти: Венансіу Томе, Рікарду Сантуш; Додаткові помічники арбітра: Жоау Феррейра, Бруну Естевеш (всі - Португалія)

БЕШИКТАШ (Стамбул, Туреччина) - ДИНАМО (Київ, Україна) - 1:4

Бешикташ: 21. Хакан Арикан - 3. Ісмаїл Кейбаші, 6. Сівок, 27. Феррарі, 9. Гільберт - 55. Мехмет Ауреліо (18. Неджип Уйсал, 80) - 28. Ернст (44. Ерхан Гювен, 56), 14. Гуті - 11. Мерт Нобре (34. Угу Алмейда, 69), 13. Бобо, 7. Рікарду Куарежма

Динамо: 1. Шовковський - 44. Леандро Алмейда, 37. Юссуф, 17. Михалик (6. Попов, 73), 2. Даніло Сілва - 5. Вукоєвич - 9. Ярмоленко (19. Гармаш, 89), 23. Єременко, 20. Гусєв - 7. Шевченко (22. Кравець, 84), 10. Мілевський

Запасні: 35. Коваль - 3. Бетао, 36. Нінкович, 49. Зозуля

0:1 Огнен Вукоєвич, 27
1:1 Рікарду Куарежма, 37
1:2 Андрій Шевченко, 50
1:3 Аїла Юссуф, 56
1:4 Олег Гусєв, 90 - пенальті

Попередження: Сівок, 61; Андрій Шевченко, 69; Рікарду Куарежма, 88; Хакан Арикан, 89

Фоли: 18 (9) - 14 (8)

ДИНАМО ЗДОБУВАЄ ПРЕКРАСНУ ПЕРЕМОГУ, ЯКА ФАКТИЧНО ВИВОДИТЬ КИЯН У 1/8 ФІНАЛУ ЛІГИ ЄВРОПИ

90+4 хв: фінальний свисток і легендарний Гуті вітає динамівців з перемогою

90+3 хв: Куарежма отримує червону картку за грубий удар проти Дениса Гармаша

90+1 хв: Алмейда київський збив Армейду стамбульського біля штрафного майданчика. Б'є Куарежма і потрапляє у "стінку"

90 хв: ГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!

Гусєв вийшов один на один з воротарем, обіграв його, але був збитий. Пенальті! Сам Олег і реалізував 11-метровий

87 хв: в Попова влучив якийсь предмет з трибуни. Куарежма сперечається з арбітром і отримує попередження

86 хв: Гуті б'є в дотик після навісу і Шовковський, витягнувшись в струнку, відбив важкий удар

84 хв: штрафний виконує Горан Попов. Неточно. А замість Шевченка на поле вийшов Артем Кравець

84 хв: знову Гусєв подає з кутового у воротарський і захисники з трудом винесли м'яч. Другим темпом атаку підтримав Даніло Сілва і проти нього сфолив Куарежма

81 хв: на лівому фланзі Куарежма накрутив двох захисників і віддав чудову передачу на Бобо. Бразилець б'є у дотик з десяти метрів і Шовковський ногою відбиває м'яч

78 хв: Куарежма отримує пас від Гуті, входить зліва у штрафний і пробиває у ближній кут. Неточно

73 хв: Михалик не взмозі продовжити гру і на поле виходить Горан Попов. Таким чином Леандро Алмейда перезодить в центр оборони, а македонець займає місце на фланзі

72 хв: Гуті красиво подав м'яч з правого флангу. Шовковський не дотягується до м'яча, але й дезорієнтував Алмейду і той не влучив у порожні ворота

70 хв: ушкодження отримав Михалик. Тарас, тримаючись за гомілкостоп, залишає поле у супроводі лікарів. Чи продовжить Тарас гру, поки неясно

69 хв: Шевченко перед штрафним обігрує двох гравців і падає після зустрічі з ногою третього. Однак арбітр угледів в діях нападника симуляцію

65 хв: Гуті виконує штрафний удар. Захисники винесли м'яч. Підхопив Ярмоленко у центрі поля і втікає по лівому флангу. Однак захисник наздогнав 9-ку "Динамо" і Андрій віддає неточну передачу на Єременка

62 хв: до воріт метрів 25. Б'є Шева і потрапляє у стінку

60-61 хв: Куарежма виконує штрафний з лівого флангу. Захисники вибили м'яч. Відразу контратака "Динамо". Шева віддавав прекрасний пас на одинокого зліва Ярмоленка і Сівок ціною попередження зупиняє м'яч рукою

На поле в сторону футболістів "Динамо" вже летять різні предмети

56 хв: ГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!

Після розіграшу штрафного Гусєв з лінії воротарського майданчика б'є головою. Поперечина! М'яч відскочив до Юссуфа і той відправив сферу у сітку. Гусєв супроводжував м'яч до лінії воріт, але не торкався (інакше був би офсайд)

53 хв: Гуті завдажє удару з дальньої відстані і м'яч летить дуже неточно

50 хв: ГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!

Бравіссімо Шева!!!!! Гусєв подав з кутового у ближній кут воротарського майданчика на Шеву, а Андрій в свою чергу класно пробив головою в кут!!!

50 хв: Мілевський заробив кутовий

48 хв: динамівці не реалізували 100-відсотковий момент. Мілевський пройшов по правому флангу і зробив прекрасну передачу на Ярмоленка, перед яким був лише воротар. Андрій пробив сходу і не влучив у ворота

46 хв: почався другий тайм. Кияни розіграли з центру поля

21:03. Кияни вже на полі, а Бернд Шустер ще, мабуть, дає певні настановки свої своїм футболістам

ПЕРЕРВА. Зустрінемося через 15 хвилин

45+2 хв: тепер кутовий біля воріт "Динамо". Подача Гуті і Леандро виніс м'яч

45+1 хв: Вукоєвича завалили на газон ще до подачі кутового. Гусєв подає на ближню стійку і захисник виніс м'яч на кутовий

45 хв: потужний удар Єременка метрів з 30-ти і Арикан відбиває м'яч на кутовий

37 хв: кияни прогавили швидку контратаку господарів і вже 1:1

Куарежма хльостко пробив з 14-ти метрів після скидки Марсіо Нобре. Шовковський зреагував на сиьний удар, але від його руки м'яч таки залетів у ворота - 1:1!

35 хв: Ярмоленко наважився на удар з дальньої відстані. Арикан перевів м'яч на кутовий. Після подачі корнера Алмейда і Ярмоленко порушили правила у чужому штрафному майданчику

Турки починають грати дуже грубо і якраз у цій ситуації повинен проявити себе Педру Проенса. Кілька жовтих карток не завадить гравцям "Бешикташа" для профілактики

32 хв: Куарежма виконує кутовий справа і захисники винесли м'яч подалі від воріт

30 хв: Куарежма грубо врізав по ногах Михалика. А попередження чомусь немає

28 хв: Шева з лівого флангу робить гарну навісну передачу в штрафний майданчик, але там ніхто не встиг до м'яча

27 хв: ГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!

Гусєв подає кутовий. Шевченко виграє боротьбу на другому поверсі і б'є головою. М'яч летить у напрямку воріт. Вукоєвич підставив ногу і відправив м'яч під поперечину!

26 хв: Гусєв б'є і м'яч рикошетом від захисника йде на кутовий

Динамівці класно перекривають всі зони на своїй половині поля і турки не знають, що робити з м'ячем

22 хв: після розіграшу кутового м'яч опиняється у Ісмаїла Кейбаші. Захисник б'є з-за меж штрафного і м'яч летить далеко від воріт

22 хв: Фабіан Ернст виконує навісну подачу зі штрафного з лівого флангу і Даніло вибив на кутовий

17 хв: Сівок дуже жорстко грає проти Мілевського, але намагається пояснити арбітру, що він не торкався нападника

Динамівці стримали стартовий натиск суперника і перевели гру у центр поля. В атаці поки нічого не виходить

13 хв: Шовковський необачно зіграв на виході після передачі Хільберта і Гусєв розряджає ситуацію, вибивши м'яч на кутовий. Господарі невдало розіграли корнер

11 хв: Шева вискочив один на один, і вже готувався нанести прицільний удар. Але лайнсмен підняв прапорець - офсайд

7 хв: перша атака динамівців під свист уболівальників. Ярмоленко віддавав передачу на Шеву, однак м'яч не дійшов до Андрія-старшого

2 хв: з перших хвилин турки проводять масовані атаки. Вже на другій хвилині Шовковський вступив в гру, перериваючи простріл з флангу

Невтішні новини з Харкова. "Металіст" поступився німецькому "Байєру" з рахунком 0:4 і фактично вибуває з боротьби

1 хв: господарі починають гру з центру поля

Шовковський призначений капітаном "Динамо"

"Металіст" - "Байєр" - 0:4. До побачення, Ліга Європи