Безпрограшна серія "Арсеналу" триває

Спорт 6 грудня, 2007, 12:40 226
Пізно ввечері в середу лідер чемпіонату Англії з футболу лондонський "Арсенал" добився виїзної нічиєї з "Ньюкаслом" - 1:1.

Безпрограшна серія лондонського клубу "Арсенал" у першості країни 2007/08 досягла 15 матчів. "Арсенал" виграв 11 зустрічей, чотири звів внічию і набрав 37 очок.

У матчі з "Ньюкаслом" лондонці відкрили рахунок вже на четвертій хвилині. Захисник Еммануель Ебуе виконав навіс з правого флангу, а Еммануель Адебайор прийняв м'яч на груди і завдав точного удару під перекладину. Господарі відігралися на 60-й хвилині, коли після удару Стівена Тейлора м'яч влучив у штангу і відскочив у ворота.

Після цієї перемоги у "Арсенала" стало 37 очок після 15 зіграних матчів. На другому місці йде чинний чемпіон країни "Манчестер Юнайтед" (33 очки), на третьому – "Челсі" (31).

30 очок в активі "Ліверпуля", причому ця команда провела на один матч менше конкурентів і, як і "Арсенал", не зазнала жодної поразки в чемпіонаті. "Манчестер Сіті" набрав 30 очок в 15 іграх.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / К.К.