Біатлон. Каті Вільхельм взяла друге "золото"

Спорт 18 лютого, 2009, 13:17 406 1
Українська біатлоністка Віта Семеренко посіла 12-е місце у гонці на 15 км на чемпіонаті світу з біатлону, 16-ю фінішувала Олена Підгрушна.

Перемогою німкені Каті Вільхельм закінчилася гонка на 15 км на ЧС з біатлону. Усі три призери (другою стала словенка Тея Грегорін, третьою - норвежка Тура Бергер) зробили по 1 промаху.

На перемогу також довгий час претендували шведка Анна Карін Олофссон та чешка Вероніка Віткова. Але вони не уникнули промаху на останньому вогневому рубежі, що і відкинуло їх на 4-е та 5-е місця відповідно.

З українок кращою стала Віта Семеренко. Вона зробила лише 1 промах, але за швидкістю поступилася багатьом суперницям. У підсумку Віта посіла 12-е місце, 16-ю стала Олена Підгрушна (1 промах), 21-ю - Оксана Хвостенко (1), 26-ю - Валентина Семеренко (3).

Невдало виступили російські біатлоністки, яких, вочевидь, підкосив допінг-скандал. Кращою серед представниць Росії стала Ольга Зайцева, яка посіла 14-е місце.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Костянтин Клименко / ТСН.ua /