Біатлон. Роман Прима став 5-м у Хохфільцені

Спорт 18 грудня, 2008, 18:36 308
Російські біатлоністи стали переможцями індивідуальних гонок третього етапу Кубка світу з біатлону.

У Хохфільцені закінчилися перші гонки третього етапу Кубка світу з біатлону. Українські чоловіки виступили дуже добре – п'ятеро наших біатлоністів увійшли до "очкової зони", а двоє (Роман Прима – 5-й, Олександр Біланенко -10-й) потрапили до першої десятки.

Окремої похвали заслуговує Прима, незважаючи на промах, боровся за найвищі позиції і, що найприємніше, показав просто відмінну швидкість.

Сьогоднішній результат дозволив нашій команді зберегти четверту позицію у Кубку націй і ми як і раніше випереджаємо збірну Німеччини! Але більш цікавий той факт, що за дві гонки до масс-старту в Оберхофі відразу 4 спортсмени збірної України знаходяться у 30-ці найсильніших.

Нарешті "вистрілив" у нинішньому сезоні Максим Чудов – відмінна швидкість дозволила російському спортсмену впевнено забратися на найвищу ступінь п'єдесталу пошани.

Більш того, Росія зуміла зробити дубль – Іван Черезов, показавши кращу швидкість у сьогоднішній гонці, випередив шведа Бйорна Феррі.

У гонці на 15 км серед жінок перемогу святкувала Альбіна Ахатова з Росії, третю позицію посіла ще одна росіянка – Світлана Слєпцова. Але справжньою сенсацією сьогодні став виступ біатлоністки з Румунії Еви Тофалві. Бездоганно відстрілявшись, вона лише 17 секундами поступилась Ахатовій, посівши друге місце.

Українкам гонка не принесла лаврів – кращий результат з них показала Оксана Хвостенко (15-й). До "очкової зони" увійшли також Віта Семеренко (22-а) та Лілія Вайгіна-Єфремова.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / Федерація біатлону України / К.К.