Біатлон. Седнєв приніс Україні третю медаль на Кубку світу

Сергій Седнєв© AFP
Спорт 16 грудня, 2010, 14:43 2068 1
Сергій Седнєв виборов бронзову медаль у індивідуальній гонці на 20 кілометрів. Олег Бережной фінішував четвертим.

У Поклюці стартував третій етап Кубка світу з біатлону. В першій же гонці словенського етапу Сергій Седнєв виборов бронзову медаль у індивідуальній гонці на 20 кілометрів. А четвертим фінішував Олег Бережной.

Для Седнєва це другий подіум у сезоні. Браво, Сергій! Не можна не похвалити і Бережного: Олег, стартуючи всього вдруге в нинішньому сезоні, вже заробив право покрасуватися на квітковій церемонії!

Ще двоє наших хлопців показали результат у тридцятці найсильніших - Андрій Дериземля і Олександр Біланенко. Вони також могли потрапити щонайменше у першу десятку, але припустились забагато промахів.

Взагалі, гонка була найскладнішою: був дуже сильний вітер. Жоден з 99-ти учасників гонки не зумів пройти дистанцію без промахів. І багато лідерів також стали жертвою словенських вітрів. Тому склад трійки призерів вийшов сенсаційним: крім Седнєва на сходах п'єдесталу пошани стояли австрієць Даніель Месотіч, для якого це третя перемога в довгій кар'єрі, і 21-річний швейцарець Бенджамін Вегер, який раніше вище 17-го місця не фінішував.

Сергій Седнєв крім подіуму в перегонах, продовжує радувати успіхами в загальному заліку Кубка світу. Зараз він вже четвертий! А лідирує як і раніше норвежець Еміль Свендсен, хоча Тар'єй Бое сьогодні відіграв кілька балів у чинного володаря Великого кришталевого глобуса, і наблизився до лідера впритул. У кубку націй Україна втрималася на вигідній п'ятій позиції, зміцнивши перевагу над росіянами.