Підсумки шостого етапу Кубка світу з біатлону

Віта Семеренко© AFP
Спорт 24 січня, 2011, 14:56 1825
Найкращим результатом українців на шостому етапі Кубка світу з біатлону є 12 місце Олени Підгрушної у мас-старті. У естафетах чоловіча і жіноча команди посіли восьмі місця.

У італійському біатлонному центрі Антхольц/Антерсельва пройшов шостий етап Кубка світу з біатлону.

Найкращим результатом українців у індивідуальних гонках є 12 місце Олени Підгрушної у мас-старті. У естафетах чоловіча і жіноча команди посіли восьмі місця.

У чоловічому мас-старті Сергій Седнєв ходом йшов добре, але 4 промахи (по одному на кожному вогневому рубежі) завадили лідеру чоловічої команди претендувати на високі місця. Наш біатлоніст посів 13 місце, обійшовши на останньому колі лідера Кубка світу норвежця Тар'єя Бо.

Сестер Семеренко вже традиційно підвела стрільба: як у спринті, так і в мас-старті. Крім того, невлучна стрільба Віти і дуже повільний хід Валі не дозволив українкам претендувати на високі місця у естафеті.

Непоганий результат у спринті показала Наталя Бурдига. Нашій дебютантці не вистачило зовсім трохи, щоб відібратися у мас-старт - 28 місце.

У загальному заліку Валя Семеренко опустилась на 10 місце. Віта ж піднялась на 14-те, а Олена Підгрушна - 23-я. У чоловічому заліку Сергій Седнєв піднявся на 14-те місце.

У Кубку націй наша чоловіча збірна йде на сьомому місці, відстаючи від Росії (5-та сходинка) на 361 очко. Наша жіноча збірна розташувалась на 4-му місці, випереджаючи Францію на 104 очки і відстаючи від Швеції на 126 очок.

Що стосується лідерів, то норвежка Тура Бергер виграла вже чотири гонки поспіль. Причому на мас-старті норвежка показала феноменальну швидкість. На фінальний відрізок дистанції Тура пішла третьою в 14-ти секундах від Дар'ї Домрачової і Марі-Лор Брюне. Але на фінішній прямій норвежка все-таки зуміла вирвати перемогу у суперниць.

У боротьбі за Великий кришталевий глобус фінка Кайса Макаряйнен підпустила до себе шведку Хелену Екхольм і німкеню Андреа Хенкель. У чоловічому заліку норвежець Еміль Свендсен на відстань восьми очок наблизився до лідера і свого співвітчизника Тар'єя Бо.

Два наступних етапи Кубка світу відбудуться у США. З 4 по 6 лютого пройде сьомий етап у Лейк-Плесіді, а з 10 по 14 лютого - восьмий етап у Форт-Кенті.