Біатлон. Троє українців - в "очках"

Спорт 24 січня, 2009, 15:32 415
Сьогодні в італійському Антхольці проходять біатлонні гонки переслідування. Оксана Хвостенко фінішувала 19-ю.

Непогано провели спринтерську гонку на шостому етапі Кубку світу в італійському Антхольці українські біатлоністи. Три з шести представників України фінішували у заліковій зоні. А найліпше з українців виступив В’ячеслав Деркач. З бездоганною стрільбою він прийшов до фінішу 19-м. Також у ТОП-40 пробилися Сергій Седнєв та Олександр Біланенко.

Ну, а переможцем у 10-кілометрового спринту став норвежець Еміль Егле Свендсен, який, відстрілявшись на нуль, привіз своєму найближчому переслідувачу шведу Бйорну Феррі три з половиною секунди. Третє місце в активі поляка Томаша Сікори.

Сьогодні проходять жіноча та чоловіча гонки переслідування.

Переможцем жіночого персьюту стала росіянка Анна Булигіна. Одразу кілька спортсменок до останніх метрів дистанції вели боротьбу за перемогу. Лише на 2 секунди росіянка випередила фінку Кайсу Макарайнен та білоруску Дар'ю Домрачеву.

Українка Оксана Хвостенко, яка позавчора посіла у спринті 11-е місце, допустила сьогодні лише один промах, однак опустилася на 19-е місце.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / ТСН.ua / К.К.